Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezzel mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel mit kéne kezdenem? Már lassan 1 éve, és nem tudom meddig bírom!

Figyelt kérdés
Egyszer anyám összejött egy pasival, akinek már vt fia (17). Én azonnal belezúgtam, de csak azt hittem, hogy olyasmi, hogy külsőleg megtetszett, de nem foglalkoztam vele (amúgy meg volt akkor barátnője). Aztán egyre többet lettünk kettesben és rájöttem, ez nem csak egyszerű belezúgás, tényleg szerelmes vagyok belé. Nem szóltam semmit, nem akartam bekavarni ezzel. Aztán rá fél évre, anyám szakított a barátjával, és én gyakorlatilag, összeroppantam, h nem talizhatunk akkor. Olyan nagy barátságba azért nem voltunk, hogy bármikor szervezzünk egy talizást. Jövőhét pénteken lesz pontosan egy éve, hogy facebook képin kívül, nem láttam őt. Eleinte zat hittem, majd kiszeretek belőle ha nem látom, de nem. Már egy éve van ez, és még mindig szerelmes vagyok belé.
2011. jún. 8. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem nincs ezzel semmi gond. Sztem nem az számít, hogy kinek a kije, aki tetszik (mondjuk ha tényleg a tesód lenne, az gáz lenne, vagy rokon). Sztem nyugodtan levelezz vele facebookon vagy ilyesmi. Hogy kettőtök szülei hogy hozták össze a dolgokat, arról te nem tehetsz. Miért ne ismerkedhetnél, barátkozhatnál vele? Nem látok ebben rosszat. :)
2011. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De már a kezdetekben is furcsa volt a beszélgető viszonyunk. Általában nem is foglalkozott velem, csak ha kettesben maradtunk, és nem tudunk mit csinálni.

Azt még kihagytam, hogy később szakított vele a barátnője elég kegyetlenül, elkezdtem reménykedni, végül utána volt, hogy az anyám és az ő apja szakítottak.

2011. jún. 9. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző voltam. Hát szerintem a Te eseted semmiben nem más, mint bármely más vonzódás. Ha tetszik a srác, közeledhetsz felé finoman, adhatsz jelzéseket. És ha szimpi vagy neki, ő is közeledni fog feléd.

Vagy azt érzed, nem vagy szimpi neki? Valahogy jelezted már neki régebben, hogy szimpi neked?

2011. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még mindig az előző voltam. Szóval amiatt érzed lehetetlennek a dolgot, mert nem sokat foglalkozott veled? Ez változhat, ha megtudja, hogy szimpi neked. Fiúknál van ez így, nálam legalábbis. Persze nem mindig, de előfordulhat.
2011. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, valami olyasmi, hogy szerintem nem vagyok neki szimpi. Jeleket eddig sosem küldtem. Amikor beszéltünk, sosem volt nem a jó beszélgetési hangulat (számomra legalább is). Kínosnak éreztem, hogy nem, tudunk semmi közös dologról, JÓL elbeszélgetni. Aztán Barátnője dobta őt, és bár sajnáltam, úgy éreztem van esélyem. Aztán a szüleink is szakítottam, és ott voltam az összeomláson. El akartam felejteni, de az milyen dolog, hogy már mindjárt egy éve, és azóta is ugyan olyanok az érzéseim iránta.
2011. jún. 10. 13:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval az zavar, hogy a szüleid dolgát is felidézi benned, ezért akarnád elfelejteni?

De ettől függetlenül nem látok rosszat abban, ha jelzéseket küldesz felé, hogy szimpatikus neked. Sőt, ha esetleg el is mondanád neki, hogy nagyon szimpi neked, talán az segítene, ha erről beszélnétek. Sztem próbálgass beszélni, beszélgetni vele, akár csak neten keresztül is.

2011. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!