Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a kisebbségi komplexusomból eredendő féltékenykedéssel?

Figyelt kérdés
A kérdésem a féltékenykedésre irányul.A Barátnőmmel régóta együtt vagyunk, most vagyok életemben először igazán szerelmes. Voltak kapcsolataim előtte de a féltékenységem elhanyagolhatónak volt minősíthető. Most pedig őrületesen féltékeny vagyok a párom meg pont az ellentéte.Valamint van egy olyan szokásom hogy állandóan másokhoz hasonlítgatom magam, és szerintem erre vezethető vissza a dolog. Hiába próbálom meg magam visszafogni mindig előjön újra és újra ez a dolog.
2011. jún. 8. 15:26
 1/1 napietus ***** válasza:
ezen egyedül Te változtathatsz. muszáj, hogy legyen önbecsülésed, erősítsd magadban. pl. írd össze, vagy csak gondold végig, milyen sikereket értél el az életben. ehhez hozzáveheted azt is, hogy meghódítottál egy olyan szép és kedves lányt, mint a barátnőd. és amikor kezdesz megint kishitű lenni magaddal szemben, gondolj ezekre, hogy mégse lehetsz annyira szerencsétlen, ha ez is sikerült, meg az is...
2011. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!