Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
A párom munkanélküli és jelenleg én tartom el.Az a baj, hogy alapból munkakerülő,mert ha nem érzi jól magát abban amit csinál akkor nem megy dolgozni vagy lazsál.Ami még érthető is lenne ha gazdagok lennénk,de jelnleg csak én keresek és a kiadásaink jelenleg több mint a bevételünk.Persze megjelentek ezek a tipikus férfi tulajdonságok, h. de nincs papírja,úgy se veszik fel, messze van stb.Szóval a kifogások.Persze jelentkezett sok helyre,de nem hívták vissza vagy aki visszaírt az elutasította.Az a baj, ha nem lennék szerelmes és nem lennének azok a jó tulajdonságai ami miatt szeretm akkor már elhagytam volna,de ha ez nem lenne akkor akár 80-90%-ban tökéletes lenne számomra.Kedves velem, foglalkozik velem, megvannak benne azok a dolgok amiket keresek egy fiúban, kivéve ezt a lustaságot ami a munkát illeti.Persze ha dolgozik akkor keményen dolgozik meg ilyenek, csak egyszerűen az amihez ért és szeretne csinálni oda nem veszik fel, csak olyan helyekre amit nem szeretne csinálni(pl. Mc).Kezdek ki lenni idegileg,mert nem tudom mit tegyek, ha elhagyom akkor félek h. meg fogom bánni és h. mindig őt fogom keresni mindenkiben, de ha vele maradok akkor félek ha talál is melót azt csak ideiglenesen csinálná, már ha talál vmit.Ő is szeret ez tuti,segít is otthon,szóval rendes,aranyos,csak ez idegesít.
2011. jún. 8. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Passz. Nem egyszerű a helyzet, beszélgetni kellene vele, hogy ami van meg kell fogni és kész. Nincs lehetőség a mai világban arra hogy válogasson. Tegyen meg mindent, és hiába nem a fogához való, (sokan vannak még így) ez az élet.
2011. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, h. engem sokkal jobban érdekel mint őt magát.Persze szeretne dolgozni,de olyat amihez ért és szeret is.De néha úgy érzem magam,mint ha az anyja lennék, hogy ha én nem lépnék akkor ő nem csinálna semmit magátol.Persze nem tudom más hogy van ezzel, akinek a párja munkanélküli.
2011. jún. 8. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mert mi nem élünk együtt. De biztos hogy ő is és én is megfognánk mindent és nem viselkednénk úgy mint az óvodások. Tedd azt hogy ne tartsd el. Nem tudom milyen a helyzetetek, de küldd haza, míg nem lesz munkája, ne adj neki pénzt semmire. Stb. írhatnál kicsit többet magatokról, a helyzetről. Hány évesek vagytok? Mióta laktok együtt, mióta vagytok együtt stb. több részeltet.
2011. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ő 25 éves és 2 éve vagyunk együtt és élünk is együtt.Haza nem tud menni,mert azóta vissza költözött a nővére és nincs hely,persze ha haza mehetne,de inkább egy haverjával lakna mint otthon(nincs jóba a nővérével,amit megértek).A szüleimnél lakunk, oda is fizetünk(most csak én),igazából a kajánkat is magunk álljuk, szóval anyuék csak az otthon kényelmét biztosítják,de nem tartanak el minket.A párom tanulna is,de sajna arra sincs pénz.Régen sok mindent kipróbált,de valahogy most válogatósabb lett.Persze én is volt hogy otthagytam olyan melót amit utáltam,de ahhoz nem is igazán értettem(értékesítős meló).Az a baj, h.besértődik.A kolléganőm férje is ilyen volt,ezért gondolom h. sok pasi ilyen, ezlrt érdeklödöm h. akinek van tapasztalat az mit csinál vagy hogyan éli meg.Fiúk is írhatnak akiknek a barátnőjük munkanélküli, vagy "eltartőásra szorul"
2011. jún. 8. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapból nem laknék szülőkkel úgy együtt, hogy a párom is ott van, az olyan tré, már bocs. Pláne hogy nálatok lakik és nem dolgozik, hát az én szüleim biztos kivágnák. Menjen csak haza vagy akárhova, én addig nem foglalkoznék vele míg komolyan nem veszi az életet. MÉgis hogy gondolkozik? 25 évesen mit akar? MIkor lesz saját lakásotok, saját életetek, esetleg babátok? Na meg mégis miből? Ez olyan szánalmas.
2011. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rábeszélni arra, hogy amíg nem talál jobbat, addig vállaljon el valami ideiglenes munkát, vagy képezze magát tovább (pl. a munkaügyi központok is szoktak tanfolyamokat indítani, ezek rendszerint olyanok, hogy havi ellátást is biztosítanak a résztvevőknek, még ha nem is sokat). Beszélgess el vele arról, hogy vajon a sok kudarcélmény válthatta-e ki belőle azt, hogy ennyire nem akar tenni önmagáért semmit. Lehet, hogy enyhébb depressziója is van, ezt sem ártana kizárni. Remélem, sikerül valamit elérnetek.
2011. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én elhiszem h. rossz neki.Monstam a munkanélküli tanfolyamot is, ideiglenes is vállalna, már kérdezösködött is,de sajna semmi ajánlat.Szóval azért nem 100%-ig passzív,csak azért szerintem többet is tehetne.Most passzívon van,szóval nem tud elmenni munkanélkülire,csak pár hét múlva.Sajons olvastam h. ott se mindenkinek adnak támogatást szakma tanulásra,de mondtam h. próbálja majd meg.Azért lakik velem,mert annó csak így tudtuk megoldani a találkákat.Próbáltunk albérletbe is menni,h. ne a szülőkkel legyünk,de anyagilag nem bírtuk illetve a szüleim nem örültek neki,mert nagy házunk van és ők nem bírják egyedül fizetni(na meg anyu annó azért akart ekkora házat h. az majd jó lesz nekem vagy a tesómnak, most meg szívunk vele,mert sokba kerül a fentartása és a hitel ami rajta van.)
2011. jún. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!