Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is ennyire retteg attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ennyire retteg attól, hogy elvesziti a párját?

Figyelt kérdés

Minden rendben köztünk, nagyon szeretem a páromat, de annyira félek, hogy elveszitem.Ezt nem akarom!Ő is nagyon szeret,mindent megad nekünk és a tenyerén hordoz.

Mit tegyek, hogy ne ezen rágjam magam mindig?Tudom,hogy éppen ezzel ronthatok el mindent.Segitsetek!!!!!


2009. márc. 20. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Hány éves vagy?

Csak azért kérdezem mert 15-18 éves korban ez mindenkivel előfordul, majd kinövöd. 16 éves koromban én is nagyon sokat rágtam magam emiatt, de ma már tudom, ha megakar csalni úgy is megfog, ha nem kellek már neki úgy is eldob, ez ellen nem tehetek semmit. A fiúk jönnek mennek. Ezt így kell elfogadni.

2009. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimaradt: Mindíg add önmagad, ha nem tetszik neki, jön majd valaki akinek úgy tetszel ahogy vagy. Aki rajongani fog érted, és nem fog lehagyni. Lehet, hogy épp ő az aki most melletted van.
2009. márc. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már elvett feleségül és van egy gyönyörű szép szerelem babánk.Minden tökéletes.25 éves vok.
2009. márc. 20. 09:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: bízz benne is, meg magadban is. Vitorlát a szélbe; adj fel minden aggodalmat és félelmet. Ha valaha is felmerülnek benned ezek az érzések, egyszerűen idézd fel magadban a pároddal töltött legszebb pillanataitokat, éld is át őket, és érezd a folyamatos szeretetét. Máris megnyugszol, és eltűnik a félelem, ahogy egyre inkább ráébredsz, hogy milyen jó is nektek.
2009. márc. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bizom benne és magamban is.Már próbáltam ezt is, de csak rövid ideig sikerült.Aztán történik valami és megint csak rágom magam.
2009. márc. 20. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én is feleség vagyok már, és szintén 25:-) Mi is imádjuk egymást és néha eszembe jut, hogy mi van ha elhagy vki másért? Tudom, hogy szeret, ki is mutatja, nagyon ragaszkodik hozzám, a szüleimet is szereti, jobban, mit a sajátját, tehát minden szép és jó, de nekem is emgforul a fejemben néha, hogy mi van ha elhagy? Ha talál vki jobbat nálam és lelép? Vagy ha egyszerűen csak kiszeret belőlem? De fordítva is így van, ő is agyal ilyeneken. szerintem ha van már babátok, akkor koncentrálj rá, amikor előjönnek az ilyen gondolatok, akkor foglalkozz a picivel. És egy kiadós beszélgetés sem árt ilyenkor a pároddal. Hidd el, ő tud csak igazán megnyugtatni!
2009. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogom fel, hogy ha el akar menni, akkor úgyis elmegy, ha ráakaszkodom, akkor meg még úgy el akar majd menni. Mindent megteszek, hogy tökéletes legyek neki. Így ha elmegy, akkor tudom, hogy nálam jobbat nem fog találni. Kicsit beképzelten hangzik, de csak így tudtam túltenni magam a féltékenységen. Így köztünk ez szóba se kerül, max havonta 1-2x. Nem mérgezi a kapcsolatunktak és nagyon szeretjük egymást.

Ha meg egyszer el fog jönni, hogy nem szeret, és menni akar majd.. Bánni fogom, de elengedni.

2009. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne adj rá okot!! Sok boldogságot...
2009. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én is évekig rettegtem ettől, de mióta elvett feleségül, meg sem fordult a fejemben. Nyilván nem azért vett el, h elhagyjon :-)


25/L :-)

2009. márc. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon rettegek ettől, de ez nem jó! Példul nagyon nem szeretem, ha néhanapján elmegy egyedül bulizni, mert attól félek, hogy találkozik egy lánnyal, megtetszik neki és beleszeret. Persze erre Ő azt mondja, hogy tiszta hülye vagyok, és magamban nem bízom igazán. Tudom, hogy nagyon szeret engem, és jövőre össze akarunk házasodni, remélem akkor nálam is elmúlik ez. Így Téged olvasva én sem értem, hogy mitől félsz, annak ellenére, hogy én ugyanezt érzem! :D
2009. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!