Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai ez? Pedig nem jellemző rám!

Figyelt kérdés

Most lesz 2 hete, hogy járok a barátommal, egy hónapja ismerem. Egyikünknek sem volt komoly kapcsolat korábban, de nagyon jól érezzük magunkat.


Hétvégén már nálunk aludt, a mostani hétvégét pedig náluk tervezzük. Semmi komoly nem történt /csók, simogatás, bár már lekerült a polóm/ Mindenki azt mondja, hogy korai...szerintetek?


20/L 20/F


2011. jún. 8. 08:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem értem hova kell rohanni, és miért kell rögtön úgy lenni, mint ha már együtt élnétek. Én hiszek benne, hogy egy kapcsolatnak megvannak a fázisai, ha kihagyunk lépcsőket, szerintem azt idővel lehet megsínyli a kapcsolat. Persze ez nem törvényszerű, de én úgy gondolom nem árt alaposabban megismerni a másikat és elmélyíteni a dolgokat, mielőtt testiségre sorra kerül. De ha neked ez így nem gond, tégy úgy, ahogy jónak látod.
2011. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Gyereket még ne csináljatok, de szerintem azon kívül tegyétek egymással, amit szeretnétek.


Ilyen szempontból a két véglet:

1. az intimitás előtt jobban megismerkedős fajta: fél attól, hogy a szex után derül ki, hogy valamiben összeférhetetlenek, nem annyira fontos neki a testiség.

2. fontos neki a szex, ezért kideríti, hogy abban összeférnek-e, ha igen, akkor (és közben) jobban megismeri, és kiderül a többi.

2011. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!