Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai ez? Pedig nem jellemző rám!

Figyelt kérdés

Most lesz 2 hete, hogy járok a barátommal, egy hónapja ismerem. Egyikünknek sem volt komoly kapcsolat korábban, de nagyon jól érezzük magunkat.


Hétvégén már nálunk aludt, a mostani hétvégét pedig náluk tervezzük. Semmi komoly nem történt /csók, simogatás, bár már lekerült a polóm/ Mindenki azt mondja, hogy korai...szerintetek?


20/L 20/F


2011. jún. 8. 08:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem feltétlen

Volt akivel csak hónapok után jutottunk el idáig,mégsem tartott sokáig,jelenlegi párommal,aki lassan a férjem,vele meg második randin ágybabújtunk,és ott volt is minden...(akkor annyi idős voltam mint te most)

2011. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

ha vonzódtok egymáshoz, szeretitek egymást akkor nem korai.

szerintem sokkal jobb egy fellángolással elveszíteni a szüzeséget, vagy úgy egy korai sex legyen, mint hogy csak kiakarod próbálni, vagy egyáltalán nem érzed jól magadat.


mindenképpen védekezzetek.

2011. jún. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem korai, illetve nem ezen dől el. A párommal kb a második randin már egymásnak estünk, alig egy héttel azután, hogy először találkoztunk. Aztán mégis már hét éve együtt vagyunk :)
2011. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak annyira bánt, hogy sokan azt mondják, hogy milyen korai ez még és milyen lány vagy :(( Pedig amikor Vele voltam fel sem merült bennem, hogy valami "rosszat" csinálnánk mert olyan természetes volt!
2011. jún. 8. 08:39
 5/22 anonim válasza:
70%
20 éves vagy, nem 16. Döntsd el magad.
2011. jún. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Mi is második randin már szeretkeztünk. Aztnap ott ragadtam, azóta vele élek és már a férjem.:)

Egyáltalán nem korai, bár akkor én is úgy gondoltam, mert az elözö férfiakkal több idö volt sokkal, mire eljutottunk idáig.

Nem ez dönti el. Ha egymáshoz illetek, tök mindegy mennyi idö alatt történnek a dolgok, érezzétek jól magatokat!:)

2011. jún. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak, hanem azzal hogy Te mit érzel!

nem a fizikai időn múlik, hogy korai vagy nem. ezt nektek kell éreznetek, és igazából már meg is adtad a választ magadnak : "amikor Vele voltam fel sem merült bennem, hogy valami "rosszat" csinálnánk mert olyan természetes volt!"

:)

ne foglalkozz a külvilággal, csak a saját és az ő érzésivel!

2011. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Én mondjuk korainak találnám, ha így alakulna. Szerintem tök jó az elején húzni egymást kicsit!

2011. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Hogyhogy sokan? Ilyesmit nem kell sokaknak az orrára kötni. A párkapcsolatod és a szexuális életed a magánügyed, másnak semmi köze hozzá. Max. ha van nagyon jó barátnőd, akkor vele meg lehet persze beszélni, de sokaknak nem kell elmondani.

Bár lehet, hogy esetedben akkor mégis korai. A koroddal nem lenne gond, de a szexhez meg kell érni, és annak egyik legjobb indikátora az, hogy képes vagy-e arra, hogy nem azonnal másoknak beszélsz a dologról, hanem magadban el tudod rendezni őket.

2011. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is várnék még kicsit. Szerintem fedezzétek fel inkább egymás testét szex nélkül, meg van annak is a szépsége. Minek úgy elsietni?

Két hetes kapcsolat azért még elég friss, hagyjatok magatoknak időt.

Szerintem.

2011. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!