Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korai ez? Pedig nem jellemző rám!

Figyelt kérdés

Most lesz 2 hete, hogy járok a barátommal, egy hónapja ismerem. Egyikünknek sem volt komoly kapcsolat korábban, de nagyon jól érezzük magunkat.


Hétvégén már nálunk aludt, a mostani hétvégét pedig náluk tervezzük. Semmi komoly nem történt /csók, simogatás, bár már lekerült a polóm/ Mindenki azt mondja, hogy korai...szerintetek?


20/L 20/F


2011. jún. 8. 08:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem szexről van szó, csak együtt alvásról, felfedezésről. Ő is várni akar még.
2011. jún. 8. 09:07
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
8:49 vagyok, én is félreértettem, viszont a véleményem maradt, egyáltalán nem korai! Sőt szerintem nagyon is romantikus és mély érzelmekre utal, hogy egymás mellett fekszetek és nem akartok egymásra mászni. Nincs abban semmi rossz, hogy együtt alszotok. Sokkal jobb úgy együtt lenni valakivel ha az elején ennyire megismered
2011. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
Én pedig egyszerre megértettem, hogy nem szexről van szó, de nekem ez akkor is korai marad. Amúgy is, akármit írunk, az csak arra jó, hogy megnyugtasd a lelked, hogy nem korai és a többi... Ha meg azt mondják korai, akkor meg védekezni ezerrel, hogy de nem szexeltünk. Úgyis ugyanezt fogjátok csinálni, akármit mond itt a jó nép. Ha neked nem lenne korai, akkor nem itt kérdezgetnéd. Érezzétek jól egymást, amíg nem hűl ki 1 hónap múlva minden!
2011. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Korai. A kapcsolatot hagyni kellene kibontakozni, időt kell adni neki. Nem tudom mi értelme van annak, ha rögtön az elején belecsaptok a sűrűjébe, és úgy viselkedtek mint akik már kb házasok. Az első 1-2 hónapnak is megvan a maga varázsa, az együtt alvásra úgyis rengeteg időtök lesz még. A randizós-ismerkedős korszakot viszont sosem fogjátok tudni visszahozni.
2011. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Most nem mindegy, hogy korai vagy nem? Na puff, mostmár nem mondhatod el esetleg hogy nem vagy olyan lány?

Ahogy nektek tetszik, vagy összejön, vagy nem, és kész. Nem kell mindent túlkomplikálni, ésszel azért szabad élni.

2011. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
49%
nincs igazatok, én is így kezdtem a barátommal kb az első 1hónapban majdnem minden este együtt aludtunk(semmi szex stb) és 3 gyönyörű évet kaptam már tőle, ezt mindenkinek magának kell éreznie!!
2011. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
de csak véget ért nem?
2011. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
"3 gyönyörű évet kaptam már tőle...." -.-'
2011. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
"kaptam MÁÁR"
2011. jún. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

A párommal 1 hét után lefeküdtünk, jelenleg az esküvőnket tervezzük.

Az a barátnőm, aki görcsösen igyekszik az efféle "szabályokat" betartani (semmi szex, csak randizgatás, nem szabad felhívni a férfit, meg kell várni amíg ő jelentkezik, és még kismillió ilyen hülyeség), már évek óta nem talál normális fickót.


Szerintem nem ettől függ. Ha összeilletek, és a kémia is működik, akkor a kapcsoalt is működni fog. És ennek a szexhez semmi köze.

2011. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!