Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a teóriáról? Szerintem van alapja, de kíváncsi vagyok sok véleményre.

Figyelt kérdés

Szóval volt nekem egy legjobb barátom (legyen X), összejöttük, de az akkori exem bekavart, és akkora nagy galibát okozott, hogy X-nek fizikai tünetei tünetei lettek, az egészségét megviselte. Szakítottunk, utána jó ideig nem beszéltünk.

Majd elmentem hozzá, szerelmet vallottam, szülinapi ajándékot vittem. Bár semmit nem reagált a vallomásomra, utána többet írt rám, hülyéskedtünk, beszélgettünk. Szóbajött, hogy áprilisban együtt töltenénk pár hétvégét, de ezt visszamondta az utolsó pillanatban, kérdeztem kettőnkkel mi van, azt mondta, csak barát. A vizsgaidőszaka kezdődött, tanulás miatt lettünk volna hétvégén együtt. Azóta egyik napról a másikra utált és bosszantónak tartott, lerázott. Ma megint beszéltünk, bár a segítségem kellett neki, de ettől függetlenül hülyéskedett.

Tesztként barátnőm is ráírt, akiről nem tudja, hogy ismerem, és már régebben is tesztként "hajtott" X-re. Ma szinte nem is foglalkozott vele, 1-2 szóban válaszolt neki, velem beszélgetett végig, a végén tőlem elköszönt, tőle nem.



A teóriám pedig az, hogy ő még szeret, vonzódik hozzám, de nem akar szeretni, hisz nem kis gondok voltak, amikor közelebb került hozzám. Ezért könnyebb neki utálnia, és távol tartani magától, mert így nem erősödik benne az érzés, hogy vonzódik hozzám. És így inkább elhiteti magával, hogy bosszantom.


Szerintetek?


2011. jún. 5. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van...
2011. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, mármint a teóriádban. Idővel minden megoldódik szerintem, vagy összejöttök újra, vagy kiderül, hogy tényleg nem akar már semmit tőled, csak így könnyebb volt kiszeretnie belőled.
2011. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az az érthetetlen, hogy amikor az exed elverte az X-et, akkor mi az istennyilának szakítottatok? Melyikőtök dobta ki a másikat? Ugyanis ez egy fontos adat, amit szépen elfelejtettél velünk közölni.....
2011. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az exem nem elverte X-et, hanem hazugságokat mondott rólam, és mivel X többszáz kilométerre volt tőlem, nem tudta eldönteni valósak-e. Ebből adódóan lettek egészségügyi problémái, amik a balhé után elmúltak. Ezért úgy döntött, nem kockáztat, szakít, és így nyugton lesz az ex zaklatásaitól.

Ja, igen, és ő szakított velem, bár lehet ez már kiderült :)

2011. jún. 6. 10:43
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, kihagytam, hogy barátnőm puhatolózott rólam, hogy még mindig tartja-e a bosszantó exével (velem) a kapcsolatot, és ő azt válaszolta rá, hogy most beszélő viszonyban vagyunk, és nem vagyok már olyan bosszantó, változtam (idézem: minden ember változik egy idő után). Azt hozzá kell tenni, hogy mióta mondta barátnőmnek, hogy bosszantó vagyok, és tegnap között nem is beszélt velem. Mindig lerázott. De most hirtelen nem vagyok bosszantó.


És amikor barátnőm rákérdezett, hogy mitől lettem hirtelen nem bosszantó, ő azt írta, hogy nem mindegy, már ne haragudj.

2011. jún. 6. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:

de most én komolyan nem értem, mit taktikáztok? mit kerülgetitek egymást?


mi lenne ha leülnétek egymással szembe és ketten megbeszélnétek ezeket a dolgokat? nem egyszerűbb lenne?

2011. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lenne, de nem rajtam múlik. Ő nem hajlandó őszinte lenni velem. Én elmondtam felé az álláspontom, arra ő annyit mondott, majd meglátjuk, aztán meg hogy inkább csak barátok. Nem én vagyok az, aki taktikázik.
2011. jún. 6. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Te hajtasz a pasira és ő ezt élvezi amég tudja hogy mennyire imádod esze ágában sem lesz összejönni veled inkább csak élvezi a helyzetet. Ne beszélj annyit vele és legyél titokzatos közben hívd föl magadra a figyelmét és kezeld úgy mint egy havert.
2011. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem tudja, hogy hajtok rá, valójában nem hajtok rá, 1 hónappal ezelőtt közöltem, hogy csak barátként szeretem. De ezt én magam sem tudom, hoyg mennyire igaz.


Ma is rámírt, de csak segítséget kért tőlem :( De magától rámírt.

2011. jún. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!