Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom vagy csak kedvel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel sokat beszélgetek, valahogy mindig egy őszinteségi "roham" jön rám ilyenkor és olyanokról beszélek amikről máskor nem.őt sokan komolytalannak tartják de szerintem pont hogy nagyon komoly és érett, legalábbis ahogy velem beszél mert egyébként tényleg szinte csak viccelődik.

Nem tudom hogy csak beszélgető partnerként tekint rám vagy érez irántam valamit.


2011. jún. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
ehh lol, ez nem én vagyok mert engem mindenki komolytalannak tart de másnéven meg csábítónak. :D:O
2011. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen, én is kedvellek! ;$


am a viccet félre téve, ezt nem lehet megmondani ennyiből. 50-50 % h valaki eltalálja h most te bejössz e neki v sem, mivel nem vagyunk gondolatolvasók, és ennyi infóból közel sem lehet megtippelni sem h mi van...kérdezz rá. ennyi.

2011. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont olyan vok mint amit leírtál :DDD

És én is így beszélek azzal a lánnyal, akit szeretek....

2011. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vok, am mennyi idős vagy???
2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
18
2011. jún. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!