Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki, hogy vegre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy vegre megertse?

Figyelt kérdés
4 honapja jarok a baratommal nagyon szeretem ot es o is engem,vagyis monja mindig es erzem is.mostanaba nagyon sokat veszekszunk kis aprosagokon(kb olyan 1,5 hete).de van,hogy o miatta veszekszunk es van,hogy enmiattam,de mind olyan kis aprosag.Ma azt mondta,hogy nagyon megvaltoztam es nem tudja,hogy joiranyba vagy rosszba...meg h mindig veszekszunk meg blah-blah de o nem akarszakitani es meg szunetet sem tartani...nem tudom hogy mi miatt van ez de azt mondta,hogy gondolkodjak el rajta,hogy miert van ez igy es aztan hivjam fel,hogy beszeljuk meg....nem tudom,hogy mit mondjak neki,hogy ertse meg,hogy szeretem es hogy nem csak nekem kell valtoznim h nem veszekedjunk....kerlek ha tudtok segotsetek
2011. jún. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Most következik az, hogy leültök, elbeszélgettek. Ez az egyetlen értelmes megoldás. Aztán kicsit változtassatok a megszokott programokon. Frissítsétek a kapcsolatotokat újdonságokkal. Ez segíteni szokott.
2011. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Ki kivel van?

Pippantson le

2011. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gublug ***** válasza:

4 honap? Ne viccelj. Sokat változtál? Ne viccelj? 4 hónap... na ne már?

annyi h idáig tartott a rózsaszín köd, most pedig kevesebb lett belőle.

Nem változtatok semmit se egyikőtök sem.

4 hónap az nudli.

2011. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval, elmúlt az az időszak amikor úgymond "megjátsszátok magatokat" a másik előtt.

Ez a valódi Énetek és ha nem megy hát nem megy, nem kell erőltetni semmit.

Ha pedig valóban szeretitek egymást, akkor tolerálni fogjátok azokat az apróságokat, amiken összevesztek, magatoktól is.

2011. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!