Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól csinálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálom, hogy veszekszem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 hete de előtte már próbáltam elhódítani. Egy évig volt barátnője,akibe fülig szerelmes volt,és azért lett vége mert megkavartuk nekik a dolgokat. Szóval utána ittam lekaptam és meggyőztem, hogy járjunk. Nem akart, de végül kényszerrel de jár velem:)(L) De jóba akart maradni a volt csajával, mert nincsenek túl egymáson. Szerintetek jól teszem, hogy mindig megalázom a csajt és ott oltom ahol csak tudom,hogy végre hagyja? Meg a barátomat is oltom,hogy ne nézze a volt csaját, hanem csak engem. Mert utálom, hogy jóba akarnak lenni és alázom a csajt. ez normális vagy mti csináljak? Szerintetek járnak majd?
2011. jún. 4. 22:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ti még sajnáljátok őket meg a csajt??
2011. jún. 4. 22:50
 12/23 anonim ***** válasza:
Miért? Téged kéne?^^ Jaj te szegény. Sajnálni tudlak téged, mert megalázod a voltcsaját, jaj te szegény:S
2011. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nem ba*ssz most már téged sajnállak, hogy ennyire sötét egy ostoba lény vagy. Komolyan nem értem az ilyen embereket.


Még jó h őket sajnálom. Te úgy viselkedsz mint egy állat, ösztönből megszerezted ami kellett, semmi empátia, semmi tekintettel levés egy másik emberre. De tudod mit? Egy állat jobb, mert az szaporodási ösztönből csinálja, te meg csak azért mert önző vagy és tudatlan. Kielégített a válaszom?

2011. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

sztem folosleges neked osztani az eszt h ha te magad nem latod be h szemet vagy es voltal....mert amig erre magad nem josz ra, addig neked ez termeszetes amit csinalsz...

talan akkor josz ra h ha te is ilyen helyzetbe kerulsz majd, mint ok.....

2011. jún. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
ohh de kedves vagy drága, hogy itt is megkérdezed:)... én vagyok az akit olt, de volt olyan rendes, és a fülembe juttatta, hogy kérdezett itt.. de nem süllyedek oda, hogy most vissza oltsalak:) remélem majd mások megteszik:)
2011. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
a rendes persze iróniával értendő:P
2011. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
pff. hát nem is fogok bocsánatot kérni,hogy ilyen vadok. ilyen maradok mindíg jobb ha megtanulod.
2011. jún. 4. 23:24
 18/23 anonim ***** válasza:

te nem vagy normális! :/ Szét szakítottad őket,sajnálom őket! Gonosz vagy!


Gondolj bele helyedben!

2011. jún. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy? Mindenki változhat, de csak osztani tudom az előttem szólók véleményét. Az olyan csajt mint téged, helyből otthagynálak, és bármely barátomról megtudnám h veled szeretne járni, rögtön eltántorítanám tőled. Az lenne csak az igazi öröm. :)
2011. jún. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kamu kérdés?

Tényleg vannak ilyen Lények a Földön???:O


Azon túl, hogy egy kis hányadék vagy, és undorító módon kevered a lapokat, még egy szemernyi önbecsülésed sincs az eszeden kívül. Nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen emberek.. Pedig már volt szerencsém hozzád hasonlókhoz, de mégis valami azt mondatja velem, hogy neeem, ilyen nincs.

Nem láttam a korod, de ha nem értelmileg visszamaradott vagy, akkor nem lehetsz több 12-nél.


Komolyan nem érzed, hogy valami nem stimmel veled? Ha akarsz magadnak egy jóravaló kapcsolatot, és értelmes, értékes embereket magad köré, normális barátokat, akkor sürgősen változtass, mert egyedül maradsz, mint a kisujjad.

Mondjuk tegyük hozzá, hogy kell hozzá egy ritka idióta is, aki bedől ennek a leányzónak.

2011. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!