Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól csinálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálom, hogy veszekszem?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 2 hete de előtte már próbáltam elhódítani. Egy évig volt barátnője,akibe fülig szerelmes volt,és azért lett vége mert megkavartuk nekik a dolgokat. Szóval utána ittam lekaptam és meggyőztem, hogy járjunk. Nem akart, de végül kényszerrel de jár velem:)(L) De jóba akart maradni a volt csajával, mert nincsenek túl egymáson. Szerintetek jól teszem, hogy mindig megalázom a csajt és ott oltom ahol csak tudom,hogy végre hagyja? Meg a barátomat is oltom,hogy ne nézze a volt csaját, hanem csak engem. Mert utálom, hogy jóba akarnak lenni és alázom a csajt. ez normális vagy mti csináljak? Szerintetek járnak majd?
2011. jún. 4. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha ez nem egy kamu kérdés, akkor te egy olyan lány vagy, akire nem érdemes időt pazarolni... uh ennyi a véleményem...
2011. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem kamu, komolyan gondolom, hogy idegesítenek és élvezem,hogy bánthatom a csajt.
2011. jún. 4. 22:06
 3/23 anonim ***** válasza:
Biztos sokan azt fogják írni, hogy ha szereted akkor hajrá, meg ha neked sikerül akkor miért ne, bla bla bla. De te tűske vagy aki szét válasza őket ahelyet, mert még érzelmileg kötödnek egymáshoz és még lehet hogy újra összejönnek. Nem szép dolog ez tőled. Meg te sokat leszel féltékeny, egyáltalán, ha összejön neked.
2011. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Megkavartátok nekik a dolgokat, ittál és "lekaptad" és meggyőzted, hogy járjatok ...

Először légy normális!

2011. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem téged valami megaláztatás vagy sérelem ért gyerekkorodban, azért élvezed a csaj megalázását.

Ha egészséges életet szeretnél, én ajánlom egy pszichológus felkeresését, mert különben ez csak rosszabb lesz, és megkeseríti az életed.

Az nem normális, hogy mások baján így élvezkedsz, sőt szereted okozni.

2011. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de miért vannak jóba??? tökre lesi a barátom, hogy ő mit szeretne, pedig már kértem h ne beszéljenek, meg sokat sír a exe:D
2011. jún. 4. 22:26
 7/23 anonim ***** válasza:

igen, ez az. végre valaki, akire okkal lehet azt mondani: ribanc :)


17/L

2011. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ez gusztustalan es aljas dolog amit te muvelsz... ha te ilyen modon tudsz magadnak pasit fogni akkor nagyon gaz vagy tenyleg....
2011. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod elfogadn, hogy szeretik egymást? Téged sose fog úgy, ahogy a másik lányt! Ez nem probléma? A szerelmet nem lehet kierőszakolni, mindig boldogtalan leszel, mert mindig őt fogja szeretni!
2011. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

szemét dolog amit csináltál, bocs de az én erkölcsi rendszerembe nem férsz bele, én nem szoktam verekedni, de te vagy az a személy aki olyan elpáholást érdemelne, ami talán helyrerázza a fejét.


Ne azon agyalj, hogy miért nézi a srác az exét, hanem hogy te hogyan lehettél ekkora simlis, hogy hazugsággal szerezted meg a fiút. Remélem újra összejönnek, te meg mész a levesbe, ami remélem jó forró lesz.

2011. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!