Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak! Ha tudod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ha tudod, hogy tetszel egy lánynak, és neked ő nem, akkor a lánynak esélye sincs a barátságodra?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel a lány nem szerelmes, csak tetszik neki a srác, na jó picit szereti, de inkább úgy, mint egy bátyót, vagy egy jó barátot, unokatesót...

Ha mondjuk rátok ír a csajszi neten, vagy próbál beszélgetni, azt már ezek után nyomulásnak veszitek?


2011. jún. 3. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki.
2011. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, szívesen beszélgetek lányokkal, akár tetszik, akár nem. :)
2011. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy egy lány nem jön be, nem tetszik nekem, miért ne lehetne a barátom? :D Én személy szerint örülök ha egy lány rámír, függetlenül attól, hogy tetszik-e/bejön-e nekem.
2011. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szaladnék el a lány elől semmilyen formában. Felajánlanám neki a barátságomat, és tisztáznám, hogy ne is számítson többre. Nem érezném nyomulásnak, ha ezt elfogadva tartja velem a kapcsolatot.
2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ismerem valahonnan, akkor barátkozhatunk, de ügyelnem kell arra, hogy a többi lány ismerősöm (akikkel lehet még valami) ne értsék félre.

Engem neten csak olyan ronda nők szoktak megtalálni... és egy mondatot sem írnak. Régebben írtam egy levelet, hogy sajnos nem... Most semmit nem reagálok ezekre.

Viszont egy normális levélre biztosan válaszolnék.

2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én minden esetben beszélek vele és meglátjuk.

Soha de soha nem a külsőről ítélem meg az embereket.Lehet valaki nem túl esztétikus ,de belül 100000x több egy szép lánynál.

2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, miért nem tetszik. Ha pl. mérhetetlenül buta akkor nem valószínű, vagy ha igénytelen/ápolatlan. Amúgy simán.
2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mindíg nyitott vagyok egy csaj társaságára,akár bejön akár nem. :) Mondjuk ha tudnám hogy szerelmes belém,azért tartanám a távolságot kicsit,nem akarnám hogy reménykedjen.DE attól még beszélgetnék vele,meg bulizni,mer mért is ne,csak ne reménykedjen.De az hogy mint a tesóját szeret,vagy egy barátot,az semmi,az kifejezetten jó.
2011. jún. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha amit előzőleg írtam nem jellemzőek rá, akkor én biztos megpróbálnám vele, ha elsőre nem is tetszik, ha pl. érzem, hogy törődik/kedves velem akaratlanul is elkezdek vonzódni hozzá, keresni a társaságát. De ha átlagosan kinéz (arcilag, testileg) és ad magára akkor nincs olyan, hogy ne tetszene :)
2011. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!