Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok úgy általában értékel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok úgy általában értékelik a pasik "bátorságát"?

Figyelt kérdés

Mindig mondják hogy a lányok nem szeretik a gyáva alakokat. Lehet viszont, hogy a lány tudatalatt picit koptatja le magáról a pasit, de az mégis megvallja érzelmeit. Lehet, hogy a bevallás túl hirtelen jön, esetleg nem csinálja jól.

De amúgy értékeliket a pasik bátorságát bármilyen esetben?


2011. jún. 3. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha szép akkor igen. Ha csúnya akkor zaklatásként élik meg a közeledését.
2011. jún. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor és miben.....Tiniként ha nem vallják be akkor is imponáló...felnőttként már kevésbé az, főként ha van mellette kapcsolata is és ezt a hódító nem veszi figyelembe....
2011. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ronda vagy, akkor ne nyomulj erőszakosan... meg ne nyomulj egyáltalán...

Esetleg legyél vicces, meg okos... és akkor nyomulhatsz.

De ha nem hiteles a bátorság, akkor nagyon lehet bukni vele :D

2011. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelem a pasik bátorságát. Persze nem mindig annyira amennyire ők szeretnék. Ha nem jön be egy srác semmilyen szinten, hiába bátor attól még nem fogom rávetni magam. Egyébként nem minden esetben értékelem a bátorságot. Ha például van bátorsága egy pasinak hogy megcsaljon, azt marhára nem értékelem:D Komolyra fordítva a szót. Volt már olyan is hogy a pasi kitartása meghozta a gyümölcsét több hónap után. Kinek mennyi hajsza éri meg... Nem tudom hogy ez mennyire átlagos. A kitartás vonzó tulajdonság lehet, de ne menjen át zaklatásba. Ha folyton ezzel traktálod akkor terhes leszel neki. Az nem jó. Inkább akkor csak légy kedves, figyelmes, de semmi képpen ne nyomulj nagyon!
2011. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés az, milyen bátorságról beszélünk?


Lehet bátor az aki erőszakkal akar megoldani egy helyzetet, és lehet bátor az is aki nem mászik bele egy feleslegesnek tűnő konfliktusba hanem szépen továbbmegy, bár ez utóbbit a konfliktust gerjesztő gyávának nézi. Szóval miként határozzuk meg a bátorságot? :)


Szóval mindegyik mást értékel mert lehet a csaj éppen az erőszakos csávókat szereti, vagy az intelligenst aki ésszel oldja meg a helyzeteket.


Szóval adjuk magunkat és akkor minden frankó lesz :)

2011. jún. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Úgy általában én értékelem.

De sajnos egyre kevesebb ilyen "bátor" fiúval találkozom. :(


A kitartást is értékelem, sőt azt nagyon tudom értékelni, kivéve ha már erőszakos és durván nyomulós. Tehát a megfelelő mértékű a helyes.

2011. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor értékelik, ha bejőn nekik a pasi, ez normális.Én tuti nem tennék sok energiát az egészbe, mert nem ér annyit az egész a legtöbb esetben.Én hónapokig tuti nem tepernék egy nő után.
2011. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!