Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak értékelik vagy ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak értékelik vagy ugy vannak vele h volt és kész?

Figyelt kérdés
Történetem megismerkedtem egy férfivel,nekem ő volt az álompasi.De szivtam is vele egy nagyot.Akkor ő nagyon maga alatt volt és csalódott,nem volt önbizalma,én ugy voltam vele h kell nekem,minden rendben is volt addig amig le nem feküdtem vele,sokszor találkozgatunk beszélünk!Multkor pedig mondta h kezd talpra állni,kezd visza jönni az önbizalma és h én ebben sokat tettem!Igen,de én közben szerelmes lettem,de ő nem szeret/szerintem/!Elfogja felejteni amit tettem vele,segitettem neki,és tovább áll?Vagy megmaradok a szivében?VAgy van esély arra h mi még együtt legyünkTi férfiak tudjátok ezt értékelni?
2010. dec. 14. 13:09
 1/9 Kamuuu ***** válasza:
Én nagyra értékelném és ha jól is nézne ki az a női illető akkor bele is tudnék esni:)
2010. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem az a lényeg hogy szerinted mit érez, hanem az, hogy ő mit érez. Nyilván a könnyen kapható nőket nem értékelik annyira a férfiak, és statisztikai alapon sem létezik örök szerelem, de ha ennyire közel álltok lelkileg, akkor már meg is beszélhetnétek ezt a dolgot. Lehet, hogy most neked van szükséged bizalomnövelésre.
2010. dec. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen,egyszer előhoztam neki h nem megy igy tovább,de csak annyit mondott h nem akar megbántani engem!Tudja h most én állok szarul lelkileg de nem tudja h ezért!Nem akarok szenvedni,inkább elnyomom magamban az érzéseim!
2010. dec. 14. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvárni nem lehet tőle semmit. Azért, mert "terézanyáskodtál", te mindig is csak egy ilyen önfeláldozó nő maradsz az életében, sosem az, akiért képes lenne meghalni is akár.
2010. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez annyira személyfüggő, hogy nehéz megmondani. Lehet hogy veled marad, lehet hogy nem, és lehet, hogy nem, de a kapcsolatot nem szakítja meg, de baráti viszonnyá "szelídül".

Nehéz lenne megmondani... :)

2010. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Álljunk meg!Én egy határozott nő vagyok általában!És nem terézanyáskodtam meg tutujgattam egyáltalán!Sőt!Ellenkezőleg felébresztettem benne h ő értékes ember,és h jó pasi!És ne ilyen siránkozós estéket képzeljetek el!Azért irtam le h szexelünk mert ezen velem keresztül is jött rá h tényleg ő egy igazi pasi!
2010. dec. 14. 13:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem lehet tudni, hogy ha egy hernyóból lepke lett, hogy a lepke mit fog csinálni...mert már nem hernyó, és nem is viselkedik úgy... :-)
2010. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Arra kellettél neki hogy felálljon ebből az állapotból, akár tudatosan, akár tudat alatt. Emlékezni fog rád, de nem lesz beléd szerelmes.
2010. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Szerintem nem érdemes elfojtani ezeket. Csak húzzátok az időt, senki sem tudja mi van, mindenki csak megvédeni akarja a másikat, ezért nem mertek lépni. Én elhiszem, hogy határozott nő vagy, és lelkileg közel kerültetek, de most egyáltalán nem ez az állapot.

Ha valaki maga alatt van, és nem tudja értékelni magát, vagy másokat sem, a szex szerintem nem segít ezen, csak még lejjebb húzza az értékelési képét. De nyilván így hogy nem ismerjük a helyzetet csak találgatni lehet. Ha tényleg magabiztos nő vagy, tudni fogod, mit kell tenned. Inkább olyanok véleményét kérd ki akik ismernek.

2010. dec. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!