Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés
A sulimba van egy fiu aki 3 évvel idősebb nálam nagyon tetszik és többször láttam hogy néz. Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?
2011. jún. 2. 17:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
vaLYon csak nekem tűnt fel hogy a szerelem-szex témakörben van a kérdés? O_o
2011. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Rájöttem na hogy j! Már unom hogy folyton ezzeljösztök. Mondjátok a magyartamárnőnek ő is lássa be:))
2011. jún. 13. 16:44
 33/41 anonim válasza:
jösztök XDD #FAIL
2011. jún. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

örülünk, hogy végre leesett a tantusz és felfogtad amit már 100-an próbáltak neked elmagyarázni.

Inkább azt tanácsolnám, hogy a fiú helyett a NYELVTAN könyv után érdeklődj ennyire, mert rengeteg hibád van és az NEM kifogás, hogy neten mindenki helytelenül ír. Ekkora hibákat magyar ember nem követ el. Akkor szólj vissza másoknak ha 1000000%- ban biztos vagy a válaszodban,mert így égeted saját magad.

U.I. A romániai tankönyvben sem LY-nal írják!!!

2011. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
51%
jólvan minek kell lenézni? én is meg az egész családom erdélyből származunk, és mi legalább nem használunk olyan szavakat hogy lol vagy ikszdé... mert az fuuu de magyarnyelvtan -.-'
2011. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
ez a kva nagy a mai tinikkel. "nagyon tetszik". a tetsziket és a szerelmet ne keverd. az, h vki jól néz ki még semmit nem jelent
2011. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

Én korrektorként dolgozom, elég sokat adok a helyesírásra, de egy dolgot kiemelnék: attól még lehet valaki KIVÁLÓ ember, hogy nem tud helyesen írni. Sajnos ennek fordítottja is igaz: attól még, hogy valaki hibátlanul ír, simán lehet kőbunkó paraszt. Mint ahogy ennek itt elég sokan tanúbizonyságát adták. A legviccesebb az, hogy olyanok is kritizálták a kérdezőt, akik maguk is borzasztóan írnak.


Az viszont elképesztő tudatlanságra és műveletlenségre vall, hogy azt hiszitek, hogy attól, mert valaki Romániában él, a nemzetisége is román. Számomra hihetetlen, hogy a 21. században valaki nem tudja, milyen történelmi okok miatt élnek a szomszédos országban nagy számban magyarok.


A "jösztök" és a hasonló, különböző régiókban/nyelvjárásokban használt kifejezések pedig kizárólag gazdagítják a nyelvet, én örülök, hogy sokan használják még, és nem standardizálódik a magyar nyelv.


A kérdésre válaszolva pedig: menj oda hozzá, és kész. :) A többi majd jön magától.

2011. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

+1

a "vajon"-t "j"-vel írják, nem "ly"-al. Én is romániai vagyok, de mi is így tanultuk!


És amugy most hogy állsz vele?

és ami fontos: mennyi idős vagy?

2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Te szerencsétlen, mit égeted az erdélyieket? Azt, hogy vajon mindenhol J-vel írják!
2012. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 Tuzson Kinga válasza:
Romániában senki nem tanítja azt, hogy a "vajon" - t "ly" - nal kell írni... Elég szomorú, hogy egyesek ilyenekkel húzzák le az erdélyi magyarság jó hírét. Ha nem tudsz helyesen írni, semmi gond... Az magán ügy, de az egéssz székelységet ne vond magaddal, légyszives!
2013. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!