Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés
A sulimba van egy fiu aki 3 évvel idősebb nálam nagyon tetszik és többször láttam hogy néz. Hogy kerülhetnék közelebb hozzá?
2011. jún. 2. 17:25
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Megnéztem a nyelvtan könyvet és igy van irva:valyon;) lehet ha nálatok nem de Romániába igy tanitsák:)
2011. jún. 2. 18:53
 12/41 anonim ***** válasza:
46%
jaaa, hogy román vagy. Már meg sem lepődöm. Magyarul akkor is vajon.
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
nem vagyok román:) magyarhelyt élek mármint Erdelybe:) Gondolom tudod hogy ott csak magyarok élnek:P De nem akarok veszekedni ha tudsz valami értelmes dolgot a kérdésemre függetlenül attol hoogy milyen jvel van irva akkorszivesen várom
2011. jún. 2. 18:59
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Én Magyarországon lakom és a valyon-t ly-nal írják,mert úgy van ahogy a kis hölgy mondja,és én tudom hisz Magyar tanárnő vagyok!
2011. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszhangot:)
2011. jún. 2. 19:10
 16/41 anonim ***** válasza:
akkor kedves tanárnő, maga megbukott. Szánalmas, hogy ilyenek magyart tanítanak!
2011. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:

[link]


ide legyen szíves beírni a maga szerint valyonnak írt szót. Csak j-vel írt találatok lesznek.

2011. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Olyan mindegy nekem. Olvassátok vajonnak s válaszolj ha akarsz a kérdésemre:)

Fő a béke gyerekek:D

2011. jún. 2. 19:22
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
20éve tanítok és nem hiszem .hogy nálamnál jobban ismerné valaki a helyesírást és ha ti fafejű ,bunkók nem tudjátok felfogni ,hogy így a helyes akkor még a világ legokosabb Magyar szakos tanárnő sem tud rajtatok segíteni!!!
2011. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
ez a mondata is elég magyartalan volt, erősen kétlem, hogy maga magyart tanítana. Egyébként tényleg, lehet, hogy az MTI által működtetett internetes lexikon a sz@r. Sőt, biztos. Biztos nem tévedhet egy 20 éve tanító tanár, mert akkor csorbulna a tekintélye. Hihetetlen, hogy egyes emberek nem tudják elfogadni, amit mások mondanak. Egyébként, ha maga itt villog azzal, hogy tanárnő, akkor én hadd ne kezdjek el villogni azzal, hogy nekem hány diplomám van. Engedelmével válaszolnék a kérdésre: szerintem mikor látod, hogy néz, nézz a szemébe, kicsit játssz az arcoddal, esetleg kacsints rá, majd jön magától. Sok sikert!
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!