Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy furdal a lelkiismeretem azért mert csalódott vagyok? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Van párom 36/F, én 25 éves vagyok. Elég sokáig ment a huzavona még összekerültünk mert családja van és az ex egy házisárkány... szóval ezért jöttem én a képbe.

Együtt neveljük az ő két gyermekét.

Ma láttam az előtte lévő exem (Ő miatta hagytam el) fotóit egy közösségi portálon, ő nagyon szeretett engem, viszont most van párja aki kisbabát vár tőle és el is jegyezték egymást.

Tudni kell, hogy nekem leghamarabb 5 év múlva lesz gyermekem, mert a páromnak hitelei vannak és így is én tartom el őket és nem lenne annyi pénzünk hogy vállaljunk egy 3. gyereket amég a hitelek vannak.

Szóval a lénye... csalódottságot érzek... :( Mert ami most megvan az exemnek és a párjának az az enyém is lehetne. Erre én mit teszek??? Szenvedek két problémás gyerekkel anyagiakkal és a párommal aki nem törődik eleget a gyerekeivel és minden rám szakadt. :( Mégis furdal a lelkiismeret azért mert csalódott vagyok.

Ki érti ezt? :(((( Pedig szeretem a páromat!!!


2011. jún. 2. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy mindemellett én nagyon szeretem a párom... :(

mostmár nagyon félek a változástól ezek után, hogy állandóan rosszul döntök... Az élet jó részéről simán lemaradok, mégsem merek lépni...

Rettegek, hogy mi van ha egy nap úgy ébred hogy neki 40 évesen már nem kell gyerek...

De félek attól is hogy mi lesz nélküle, mert egyszer már megpróbáltam és nem sikerült...

Ezért is érdekel mások véleménye, mert eddig mindent rosszul csináltam... legalábbis eddig úgy érzem...

Tanácstalan és elkeseredt vagyok... :(

2011. jún. 4. 12:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Hoztál egy rossz döntést, ami annak látszik de valójában tanulhatsz az esetből... Most választhatsz, hogy tovább keseregsz haladsz az árral, majd lesz jobb is, vagy megrázod magad és márpedig viszed te a sorsodat, és ne mások uralkodjanak rajtad. Én azt mondom utóbbival előrébb jutsz, igaz több a felelősséged, de a boldogságod a te kezedben van.
2011. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!