Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőr barátom áthelyezését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr barátom áthelyezését hogyan változtathatom meg?

Figyelt kérdés
megszakad a szívem, mert áthelyezik a barátom aug. 1től vidékre, hogyan érjem el hogy ne menjen, hogy visszamondja. Régen tényleg ez volt a vágya, de ma már nem létszükség neki, együtt terveztük a jövőnk, a nyarat, az össze költözést... Mivel tudok hatni rá, ha ő próbálja kizárni az érzéseit irántam?
2011. jún. 2. 08:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
szakított velem, azt sem hallgatta meg hogy én mennék vele, szerintem ez nem az én önzőségem jele hanem az övé, hogy próbál elfelejteni amikor egy hete még szerelmes üzeneteket írt, szerelem nem ér ilyen könnyen véget... szerintem gondolkozz mielőtt írsz, ő sokkal önzőbb mint én, amúgy nem fenyegetett, de akkor is csak miatta tettem nagyon sok mindent és még sok dolgot megtennék érte, csak most ő tilt... pedig szeretem és megszakad a szívem és még így is szeretnék vele lenni akár milyen is volt velem
2011. jún. 3. 15:25
 22/28 A kérdező kommentje:
most próbálok vele nem kommunikálni, hátha egy pár hét múlva rájön mennyire fontos voltam neki, vagy ha nem akkor nem is érdekes, mert végig csak megjátszotta magát, szerintetek ez jó taktika, persze próbálok gondolkozni mit tehetek még, de nyomulni nem akarok, időt hagyok most neki...
2011. jún. 5. 09:29
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemes vele foglalkoznod. ő elmegy,új életet akar kezdeni,te már nem férsz bele. játszott veled,irányított kénye-kedve szerint,te pedig feláldoztad magad.


valószínűleg rájött,hogy mégsem kell neki egy bábú, és lelépett. a férfiak nem szeretik az akaratgyenge nőket. egy ideig izgi lehet valakit rángatni,aztán már unalmas lesz,hidd el. valószínűleg hosszú távon neked se kéne olyan fiú,akinek 1 önálló gondolata sincs,mindenben te irányítod.


nézd,mást nem tehetsz,mint hogy rendbe teszed magad,elfelejted a mártíromságot,megérted hogy egy kapcsolatban egyenrangúnak kell lenni,és akkor megtalálod az igazit. a kompromisszum és az önfeláldozás nem ugyanaz.


ha olyat kérnek ami neked rossz,akkor nem szeret az illető. ha te ettől függetlenül megteszed,az meg butaság,mert sose fogja értékelni a másik,csak elkönyveli,hogy irányítható vagy.


sok szerencsét neked,és lépj túl rajta. mindennek a vége valaminek a kezdete!!

2011. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
El kellett volna menned az Erasmusra! Óriási élmény és hidd el, nem bánja meg szinte senki! annyi új élményt szerezhetsz ott, hogy szinte hihetetlen!Az ismerőseim egytől egyig dícsérték.nem szabad ennyire egymás rabjainak lenni.
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Feltetted már magadnak a kérdést, miféle kapcsolat ez, ahol ennyire nem hagyjátok egymást fejlődni?
2011. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Az meg a fiatalkorod legnagyobb hibája volt, hogy nem mentél el Erasmusra... Ilyen kihagyni egy hisztis, önző pasas miatt az egyik legnagyobb hülyeség amit el tudok képzelni. nagyon meg fogod ezt még később bánni.
2011. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ne bántsátok,épp elég ez neki.. de remélhetőleg ezzel megfizette a tanulópénzt
2011. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
köszönöm, nem bántatok. próbálok rajta túllépni , igazából nagyon sok szálat én irányítottam,csak ő azt hitte hogy azt valójában ő akarja, de tényleg túl sokat megtettem érte. Erasmusról meg annyi hogy találtam a suli honlapján hogy meg hosszabbították a jövő tavaszi félévre való jelentkezést 10éig, bár már sok hely nincs,de megpályázom igazatok van, bár nagyon örülnék neki ha a párom félidőben kijönne hozzám, feltéve ha hiányozni fogok neki
2011. jún. 5. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!