Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőr barátom áthelyezését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr barátom áthelyezését hogyan változtathatom meg?

Figyelt kérdés
megszakad a szívem, mert áthelyezik a barátom aug. 1től vidékre, hogyan érjem el hogy ne menjen, hogy visszamondja. Régen tényleg ez volt a vágya, de ma már nem létszükség neki, együtt terveztük a jövőnk, a nyarat, az össze költözést... Mivel tudok hatni rá, ha ő próbálja kizárni az érzéseit irántam?
2011. jún. 2. 08:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
És tudod, hogy most nem ez a vágya? Vagy csak kikombináltad, hogy ma már nem létszükség neki vidékre menni? Mert nem mindegy. Kommunikáció a baráttal, hogy ő mit is szeretne! Ha ezt szeretné, akkor ne tegyél semmit, mert önző dolog lenne tőled! Ha erős a szerelmetek, akkor kibírja ezt az időt! Egyébként azt is el tudom képzelni, hogy nem akarná annyira, de mivel ez egy felkérés, nem mert nemet mondani a felettesének.
2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

ha elfogadta az áthelyezést,akkor ő is akarja. ne legyél önző. te se örülnél ha ő kérne ilyet. és mi az h megakadályoznád? a háta mögött?


egyébként meg miért nem mész vele??

2011. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hát lehet nem adtam elég infót, sokan nem értik a dolgot, én főiskolára járok és még másfél évem van itt Pesten. Következő félévben gyakorlaton leszek.

Másik dolog hogy én miatta szakítottam a volt barátommal illetve miatta kezdtem gyógyszert szedni, amit tényleg más kedvéért nem tettem volna és kb egy hónapja megkért hogy ne adjam be a jelentkezésemet Erasmusra (külföldi féléves tanulmányi útra) mert ő túlságosan szeret...

Én nagyon szívesen mennék vele vidékre de mint látszik nem tudok...

2011. jún. 2. 18:03
 14/28 anonim ***** válasza:

akkor ő menjen vidékre,te meg erasmusra. aztán meglátjátok


komolyan nem értem h miért hiszik azt egyesek h megnyomoríthatják a másikat? a másik meg: nem volt kötelező ennyi mindent megtenned neki. te megtetted,te döntésed,ne hánytorgasd

2011. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
hát ő kicsit fontosabb, plusz én már nem tudok így pályázni, már le kellett volna adnom és mivel jövőre végzős leszek, így többször már nem is pályázhatok. köszönöm hogy most mindenki önzőnek tart! én lehet buta voltam hogy mindent megtettem neki...
2011. jún. 2. 18:17
 16/28 A kérdező kommentje:
vidék pesttől 3 órára van
2011. jún. 2. 18:18
 17/28 A kérdező kommentje:
1 óra 20 perc pest belvárosa kocsival, csak az nekem még sajnos nincsen
2011. jún. 2. 18:27
 18/28 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy sokan önzőnek találtok és rám senki sem gondolt, csak rá, szerintem ti is ezt csinálnátok a helyemben, ha szeretnétek valakit, csak most nem tudtok belegondolni.

Kapcsolatunk az ő önzősége miatt tönkre ment, mert engem meg se kérdezett a döntéséről, az hogy az én jövőmmel mi lesz semmi, felajánlottam h vele megyek de semmi, valójában becsapott hazudott, kihasznált

2011. jún. 3. 13:17
 19/28 anonim ***** válasza:
Akkor most szakítottatok?
2011. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
64%

nem,az ember nem hoz olyan döntést az életében senki miatt,ami miatt az ő élete,jövője,álmai nem teljesülnek. sajnos nagyon rosszul döntöttél. nem ő volt önző,hiszen gondolom nem pisztollyal fenyegetett h nem menj erasmusra,vagy h szedjél tablettát-amit magad miatt szedtél h ne legyél terhes nem?-

most őt hibáztatod azért,mert te túl gyenge voltál.


nem ő a hibás. ezzel nem őt védem,félre ne érts. csak szeretném ha megértenéd,h mindenki a saját sorsáért felelős, a döntéseit maga hozza,ha valami rosszul sül el,azért magadban keresd a hibát.


ebből viszont most sokat tanulhatsz a jövődre nézve,legközelebb már okosabban tudsz dönteni.

2011. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!