Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendőr barátom áthelyezését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendőr barátom áthelyezését hogyan változtathatom meg?

Figyelt kérdés
megszakad a szívem, mert áthelyezik a barátom aug. 1től vidékre, hogyan érjem el hogy ne menjen, hogy visszamondja. Régen tényleg ez volt a vágya, de ma már nem létszükség neki, együtt terveztük a jövőnk, a nyarat, az össze költözést... Mivel tudok hatni rá, ha ő próbálja kizárni az érzéseit irántam?
2011. jún. 2. 08:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon önző dolog lenne, arra kérni, hogy ne menjen. Neki ez az álma, a rendőrség nem egy álás, egy hivatás, értsd meg.


Szerintem tesztnek is remek, ha lemegy a megkérdzésed nélkül, egyértelmű, hogy nem vagy neki olyan fontos, mint azt hitted.


Bocsi, de ez az igazság.


Én annó a páromért ott hagytam a rendőrséget, tudom miről beszélek, azóta milliószor megbántam. :(

2011. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Tinker Bell ***** válasza:
Mivel sok infót nem adtál, hogy te mit csinálsz, hogy mennyire van tőletek ez a "vidék" ezért én legértelmesebb megoldásnak azt találom, hogy költözzetek ott össze.
2011. jún. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. Bár azért az elgondolkadtató, hogy a megkérdezésed nélkül döntött. Egyébként tényleg azt javaslom, hogy költözzetek vidéken össze. Az én barátom annak idején dönthetett, hogy a barátaival elmegy egy messzi kapitányságra, vagy inkább választ egy közelebbit, és minden szolgálatban ingázik három órát. Ő az utóbbit választotta, mert tudta, hogy én nem tudok vele menni messzebbre. Nem kellett rá hatnom sehogy, ő döntött így, mert így érezte jónak. Azóta sem bánta meg, bár a bejárás nagyon megterhelő. Ha a barátod próbálja kizárni az érzéseit irántad, akkor ott már szerintem gondok vannak. Egyébként miért nem mész vele?
2011. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt mondjátok, hogy nem vagyok igazán szerelmes a páromba, de ha megkapnám életem nagy lehetőségét vidéken, hát pakolnék. Ha szeretjük egymást akkor túléli a kapcsolatunk, találunk mindenre megoldást. Ja és fordított esetben én rugdosnám, hogy menjen.
2011. jún. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
45%

Hát...



Be kell menni az örsre, és a felettesénél felvenni a kétkezes O pozíciót....

2011. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

"Ez volt a vágya..."

Nagyon önző dolog lenne ráérőszakolni az akaratod csak, hogy neked jobb legyen.

Sokan élnek távkapcsolatban rövidebb-hosszabb ideig, ti is kibírjátok HA elég erős a szerelmetek.

De kisajátítani nagyon csúnya dolog.

Ő tudja mit akar és ha neki ez az álma akkor hagyd, hogy menjen, hisz ez teszi boldoggá.

2011. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is mondják, ha ő nem mondja, hogy nem megy, akkor Te ne tartsd vissza, mert egyfelől önző dolog lenne, és lehet ezt a párod később megbánná, ami méginkább megmérgezné a kapcsolatotokat, de eleve szerintem aki menni akar, hagyni kell..

Az, hogy azzal vigasztalod magad a te tervezett lépésed érdekében, hogy "Régen tényleg ez volt a vágya, de ma már nem létszükség neki, együtt terveztük a jövőnk, a nyarat, az össze költözést..!", az igazából semmit nem jelent.. mmint az, hogy te ezt így gondolod.. attól lehet neki még mindig nagy vágya, hisz ha nem lenne az, akkor nem menne, hanem ő maga intézkedne..

De az tényleg jó kérdés, hogy Te miért nem mész vele? Miért nem adod azt lehetőségként, hogy ő elmegy, addig max ritkábban látod, majd oda alakítotok ki közös életet?

(Ha tehetném, én nem laknék a fővárosban amúgy.. már csak a jövőbeni gyerekeim miatt sem.. jobb a vidéki élet, mégha a megélhetés sokszor nehezebb is.)

2011. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

Én a fővárosban tanulok, párom vidéken katona. Az ő városában bérelünk egy kis garzont, én ingázok. És remekül megvagyunk. Nem értem mit kell túldrámázni ezt az egészet. Egy normális, érett, szilárd kapcsolatban az ilyesmi meg se kottyan. Arról nem is beszélve hogy a másik vágyait elnyomni, a másikat korlátozni, magunkhoz láncolni, kisajátítani elég undorító dolog, és nem túl sok érettségre vall...


Mondok neked jobbat: volt hogy fél évig nem láttuk egymást külszolgálat miatt, és lessz is még ilyen. ÉS nagyon jó a kapcsolatunk!

2011. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
nem kívánhatsz tőle ilyet
2011. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem előled menekül.
2011. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!