Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom haverjával nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverjával nem jövök ki:S Mi tévő legyek? :/

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy akárhányszor találkozunk mindig bunkózik,beszólogat majd jót nevet a saját hülyeségén. Pl. megkértem a barátomat, hogy ne dohányozzon mert én mint nem dohányos nehezen viselem el a füstöt(orvosok a szüleim).

Letette értem(ami egyébként az ő egészségét is szolgálja!) Ez kitudódott azóta bármit kérdez a haverja a barátomtól mindig hozzáteszi, hogy jaah először az asszonyt kérdezem...vagy...az asszony elenged?


Undorító..nem tudom miért jó ezen lovagolni? Talán olyan nagy baj, hogy vigyázok a barátomra és nem hagyom hogy lezüllött legyen mint a többiek?(drog,pia,cigi,nők..nem arról van szó, hogy semmit nem engedek csak pl ha bulizni vagyunk és látom,hogy már nem kéne több alkohol akkor inkább megiszom helyette minthogy taccsra vágja magát)

Mostanra úgy elfajult, hogy már egy másik haverját is lelkesíti, hogy bunkózzon velem és mintha próbálnák kiközösíteni a barátomat.(Bár az ilyenek nem is barátok akkor..)Jaah és a legrosszabb az, hogy a barátommal szemben lakik..:S


Sajnálom és úgy érzem miattam van:( Szeretem a barátomat és nem szeretném elveszíteni emiatt!:(

Most legyek én is bunkó velük? Süllyedjek le az ő szintjükre? Vagy csináljam úgy mintha nem is hallanám őket? Köszönöm a válaszokat!:)

21/L és 8hónapja vagyunk együtt a barátommal.


2011. máj. 31. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátod haverja enyhén gyerekes és szerintem féltékeny , hogy nem az ő barátnöje vagy.. szerintem szakitsátok meg vele a kapcsolatot, ne halljátok meg amit mondd... undorito..
2011. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt beszéld meg a barátoddal. Kérd meg, hogy ő tegye helyre őket. Neked ez nem fog sikerülni. Biztosan szeret annyira, hogy megteszi.
2011. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális esetben a barátodnak kellene, kellett volna fellépni ez ellen. Hogy miért nem tette meg eddig, az jó kérdés, talán ő meg tudná mondani.
2011. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

inkább megiszom helyette :DDDDDDDDDDD

ezen felröhögtem

2011. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hogy megiszod helyette az tenyleg aranyosan hangzik:) de sztem is beszelj a baratoddal es ha o nem akar lepni semmit, akkor meg gondolkodj el rajta hogy szeret-e igazan, mert megis csak te vagy a baratnoje, az ilyen "baratok" meg nem baratok.
2011. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14

:D Hát na, kiönteni mégsem öntöm ki:P


Egyébként már többször szólt a barátom és mindig eljön elém vagy kijön elém, hogy ne legyek egyedül annyira se amíg kinyitja a kaput. De néha elkerülhetetlen a helyzet:S

2011. máj. 31. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Hali

Beszélj a barátaival olvass be nekik nagyon komolyan ,hogy vegyék észre magukat és lehet leállnak.Égesd be őket nyilvánosan többször is és akkor talán lekopnak.

Hogyha nem segít beszélj a barátoddal.

Legvégső esetben hagyd ott a barátai miatt és akkor talán észbe kap ,hogy mit veszített és kikért.

Magadat nem szabad emészd mert tönkreteszed magad.

A legjobbakat kívánom!

2011. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátomnak is volt egy ilyen haverja, akivel akkor mikor megismerkedtünk, még összejártak, bár nagyon ritkán, most pedig már egyáltalán - talán részben hála nekem. A srác akkor is beszólt amikor ott voltam, akkor is, ha nem, csak a barátomtól tudtam meg utólag. Egyszer kellett, hogy én is ott legyek egy ilyen összejárogatásnál, amikor ott volt az említett srác is, azóta a buszon se mer a közelembe ülni :)

Elég kemény csaj vagyok, hát megkapta a magáét, de a környezetünkben mindenki nekem adott igazat, hiába voltak a srácnak már évek óta a haverjai, akik ott voltak velünk egy társaságba.

Ha a barátom közbelépett volna, hogy mi közöm nekem az ő haverjaihoz, akkor azt mondom neki, hogy akkor tegye helyre ő a srácot, ha annyira az ő haverja és védi azok után is, hogy nekem beszól. De nem szólt közbe, ő is nekem adott igazat, azóta is elismeri, hogy igazam volt és jól tettem, amit tettem.

22/L

2011. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fúúúú... hallod, ez annyira általános, szerintem, fel se vedd! Nem is feltétlen sértő szándék, csak szimpla csípkelődés. Mellesleg valahol jogos, hogy nem tetszik, hogy párja van és kilóg a társaságból, mert vannak olyan emberek, hogy amint barátnőjük lesz, passzolják a haverokat, ilyenkor pedig jár az osztás (hölgyek, lehet anyázni, de nézzétek meg, hogy a házas asszonyok hány %-ának van saját baráti társasága, a férfiaknál azért igény ezt fenntartani). Másrészt, ezt neki kell rendezni, nem neked, de szerintem engedhetnéd, hogy pl taccsra vágja magát, ha szeretné, idővel magától nem fogja tenni, hidd el. Nekem a párom sosem mondta, hogy ne igyak többet, de egy idő után már magamtól nem tettem, és akkor biztosan nem lehet szó arról, hogy te fogod vissza. Az alapján amit írsz, ésszerű dolgokat kérsz, de kívülről ez szarul veszi ki magát, bár a párodnak kellene kicsit tökösebbnek lenni szerintem...
2011. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Nem arról van szó, hogy nem keresi őket, meg passzolja a haverokat, csak már az elejétől fogva bunkóztak velem.

Szóltam a barátomnak, hogy jó-jó párszor vicces, de az hogy minden egyes mondatomat kifigurázzák az már nem...szerintem

Ebből adódóan nem szívesen találkozik velük úgy, hogyha én is ott vagyok.(Sajnos kötött az, hogy mikor találkozzunk..)

2011. jún. 2. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!