Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a bizonyos kellemetlen csend amikor csak nézzük egymást?

Figyelt kérdés

Ha beszélgetek a fiúval aki szimpatikus mindig kellemetlenül érzem magam amikor egyikünk sem mond semmit.Ti hogy vagytok ezzel, mennyire zavaró ez a hallgatás, főleg fiúk válaszát várnám ,akiknek van ilyen tapasztalata.

Aztán az szokott lenni hogy elkezdek valami baromságról beszélni..


2011. máj. 31. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd inkább azt hogy pók van a hajadban, túzólaj!
2011. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is hülyén érzem magam.

L

2011. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a sok baromságtól lesz oldottabb a hangulat, sztorizz neki nyugodtan, utána egyre kevésbé lesz szorongató a csend.

20L

2011. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szoktak azt mondani, hogy akivel megerted magad, azzal sokat nem beszelsz, illetve nincs szukseged szavakra. Az amit ereztek, az max nemi szexualis feszultseg.


De ajanlom figyelmedbe tarantino pongyvaregenyet, ott is konkretan kitargyaltak ezt:)


http://www.youtube.com/watch?v=bO5zDht8ndk

2011. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát ha a barátommal csak ülünk csendben akkor se feszengünk.. néha jó csak csendben feküdni a pléden amikor meleg van, süt a nap.. :)
2011. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog! Bármi csak ez ne zavarjon ;)

Velem is volt már és olyan hülyén éreztem magam, olyankor kell egy csók meg ilyesmi ;)

2011. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Marhaság amiket írtok. K*rva zavaró ha csend van, főleg mikor még nem nagyon ismerik egymást. Azt lehet tenni ilyenkor hogy beszéltek a csendről. Aztán mikor újra eljön, már felismeritek és nem lesz olyan idegen érzés egyikőtöknek sem, mert tisztában lesztek vele hogy ki mit érez olyankor. Természetes lesz és nem kell erőlködni hogy mit mondjatok.
2011. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
no para, mi is szoktuk ezt csinálni, nekem néha jól esik nézni , de olyankor fáradt vagyok, és pihenek, gyönyörködök benne, vagy gondolkodom hogy hova kéne kiruccani egy kicsit....
2011. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor kell csókolózni :P az mindent megold!
2011. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!