Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai napon kellemetlen...

A mai napon kellemetlen szúrók fájdalmat érzek a köldökömnél és körülötte, úgy már 15 perce, de nem folyamatosan, csak bizonyos mozdulatoknál vagy például, ha fekve mély levegőt veszek?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, de előtte nem nagyon éreztem ilyet. Mitől van ez?Holnap megyek UH-ra, remélem, minden rendben van, de fogalmam sincs, hogy ez mitől lehet. Ha ülök, akkor nem érzek semmit, ha viszont szúr, akkor szinte a hüvelyembe is átsugárzik.
2009. júl. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.Sajnálom,de a kérdésedre nem tudok válaszolni.Csak azért irok,mert én is hasonlót érzek már kb. 3 hete,de még nem voltam orvosnál hogy meg tudjam kérdezni.Meg szeretnélek kérni,hogy ha holnap mész a dokihoz,akkor légyszi ird meg kommentben nekem is hogy mit mond.Bocsi hogy csak igy rádtörök ilyennel,de én csak 2 hét múlva tudnám megkérdezni.A dokim épp nyaral.Előre is köszi.

16 hetes kismami

2009. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés, megírom.
2009. júl. 14. 15:26
 3/6 A kérdező kommentje:
Most elmúlt, úgyhogy talán nincs baj.
2009. júl. 14. 15:28
 4/6 A kérdező kommentje:

Most értem haza az orvostól, és mivel elég bunkó volt (szakrendelésen voltam, mert az orvosom most nyaral, nem volt hajlandó a kérdéseimra válaszolni, viszont mindent rendben talált, hála Istennek, úgyhogy ha okosabb nem is lettem, nyugodtabb mindenképp.

Nem hiszem, hogy ez a szúrkálás gondot okozna, de azért holnap a védőnőtől megkérdezem.

2009. júl. 15. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi szépen hogy gondoltál rám is.Ha a védőnő mond vmit és időd lesz légyszi ird meg.Köszi
2009. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem ma erről a védőnővel, és azt mondta, hogy ez normális, hiszen készül fel a szervezetünk a szülésre, a pici "helyezkedik". Addig, amíg fertőzésre utaló jel nincs (viszketés, kóros folyás, ami büdös, égő fálydalom a hüvelyben...), addig nem kell aggódni, hiszen nagy változások mennek most végbe a szervezetben, és a hormonok és sokmindent produkálnak.

Ennyit tudtam ma meg, remélem, segítettem!

2009. júl. 16. 11:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!