Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten miért hülyítik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért hülyítik a pasik a lányokat?

Figyelt kérdés

Neten minden pasi aztmondja magáról,hogy ő a kevés kivételek közé tartozik,ő nem olyan,ő megértő,kedves,és tartós kapcsolatra vágyik.

Nem egy ilyennel találkoztam is már,de mindíg kiderült hogy ugyanolyan kis pinavadász mint a többi,csak félénkebb kiadásban.

Hol ismerkedjek? 20/l


2011. máj. 31. 12:53
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"ez egy aninim oldal, bárki bármit mondhat magáról, és ha elhiszed, akkor tud jól átverni."


Tudtad, hogy 15:15-ös átver?:D Saját maga is beismerte, hogy hazudik:) Pedig én anonimként nem hazudok itt, én tényleg rendes vagyok és egyetlen egy nőt sem használtam ki!! Számomra a 15:15-ös válasza röhejesXD

2011. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez olyan dolog, hogy ha valaki komoly kapcsolatot keres az nem árul egy-két dolgot még való életben is. akkor lenne egy kérdésem. Ha komoly kapcsolatot keresel te elárulnád, hogy mekkora k*rva voltál? Büszkélkednél vele? Logikus, hogy olyankor mindenki rendes, őszínte az illető. Ha meg nem tagadja az azért mert nem is keres komoly kapcsolatot, hanem élvezi az életet. Nem kell megmagyarázni, mert én ezt a mesét ismerem és ez igaz. A szerelem bárhol megtalálhat akár itt, akár nem itt, de bárhol lehet. Ha nem hiszed akkor az a te bajod. Kicsit gyerekes hozzáállás az, hogy egy oldalból megítéljünk valakit, nem? Nem lehetek őszínte? Hát akkor te sem nem gondolod?-.- Az ember segít és akkor valaki jön, hogy itt csak szemetek léteznek, hát kösz.
2011. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

18:56

a gond csak az, hogy nekem nincs okom átverni, mert én nem pályázok a bugyijába bejutni XD (teljesen hetero vagyok, szal aztán végképp nem)

ha nincs okom hazudni nem teszem, de a sok rendes fiú közt ott vannak a "rendesek" is akik csak próbálnak már valakit végre valahogy meghúzni, mert önbizalomhiányuk van és sehogyse se jön nekik össze

nah nekik van miért hazudni

2011. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nem fogod fel látomXD Én nem hazudok! Én nem hazudok! Azért írtam le kétszer, hogy talán megérted így:) Egy lánynak se hazudtam itt sem! Nehéz elhinni? Sajnálom, ha kemény fejed van:D
2011. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ha itt akarok ismerkedni, akkor néhány levél után megadom az iwiw vagy fb elérhetőségemet. Lecsekkoljuk egymást és jöhet a személyes találkozás.

Amúgy nem feltétlenül pinavadász, aki előre rajong egy lányért, de 99% a valószínűsége.

Lányok! Hány pasi ment oda hozzátok az utcán, hogy "de gyönyörű vagy!"? Ugye-ugye? És elhiszitek, hogy másfél mondta és egy-két kép után belétek vannak esve...

2011. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

73%-os..a te fejedben általános káosz van.

Ezmár gyógyíthatatlan

2011. jún. 1. 15:46
 27/30 anonim ***** válasza:
Dehogy is csak hiába lehet beszélni egyesekkel olyan seggek, hogy csak naXD Most őszíntén mi baja van neki? Én őszínte embernek tartom magam és határozott egyéniség. Persze a nők ezt keresik és mégis sírva fakadnak utánaXD A csalódásotok nem tartozik rám, nem igaz? Ha itt vagyok arra példa, hogy nem vagyok egy hazug pinavadász és keresem a párom, ne állítson hülyeségeket, mert nem igaz. De ugye ő neki kemény feje van és bizony itt hazug emberek vannak akik a nőket hülyítik:) Erre mit mondjak? Káosz vagyok? Őszíntén szólva én már csak nevetek az ilyeneken, ha egyszerűen ilyen valakiXD Ne hallgason rám senki se, ha nem hisz senki, nem az én gondom. Legalább elkerülöm az ilyen naívakat:) Nem is kell engem gyógyítani hidd el:) Én értelmesen válaszoltam, de nem rajtam múlik, hogy nem értenek meg egyesek:):) Hát ragaszkodjatok akkor a verziótokhoz, hogy minden pasi hazudikXD Naívak:D
2011. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Egyébként arra nem gondoltál, hogy tényleg igaz amit mondanak (megértő,kedves,és tartós kapcsolatra vágyik) csak hanar kiderül hogy nem te vagy nekik az igazi és tovább állnak? Ha te lennél az igazi nem állnának tovább mert nyilván ami jó az jó és attól nem akar szabadulni az ember.
2011. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem az eddigi tapasztalataim azt mutatják,hogy "megértő,kedves,és tartós szexre vágyik"..:S
2011. jún. 3. 12:08
 30/30 anonim ***** válasza:

Hogyan jutottál erre a következtetésre?

Volt is szex? Ha igen, mennyi idő után?

2011. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!