Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten miért hülyítik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért hülyítik a pasik a lányokat?

Figyelt kérdés

Neten minden pasi aztmondja magáról,hogy ő a kevés kivételek közé tartozik,ő nem olyan,ő megértő,kedves,és tartós kapcsolatra vágyik.

Nem egy ilyennel találkoztam is már,de mindíg kiderült hogy ugyanolyan kis pinavadász mint a többi,csak félénkebb kiadásban.

Hol ismerkedjek? 20/l


2011. máj. 31. 12:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Azért hülyítik, mert a dolog beválik - lásd a te esetedben. Mondjuk bárhol ismerkedhetsz, sosincs garancia rá, hogy nem csak szexre hajtanak.
2011. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Szupermókus ***** válasza:
Hogy miért? ... mert sok nő beveszi :D
2011. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
ennyi :) mert mindent megkajáltok...szinte már hihetetlen :D megis igaz!
2011. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Szia, nem mindenki ilyen, akad kivétel, aki tényleg megértő,kedves,és tartós kapcsolatra vágyik, csak rossz helyen ismerkedtél. Én a paratlan.hu -t ajánlanám, ott elég normálisak az emberek, bár én csak a lányokról tudok nyilatkozni.

20/F

2011. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nem ugyan olyan mind, bármilyen hihetetlen én neten több lányt is megismertem, komoly kapcsolatot akartam velük, de egy idő után csak úgy leléptek ok nélkül, pedig én nem vagyok ilyen pinavadász, akkor most hogy is van ez?

21f

2011. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pinavadász és mégis itt ülök a gép előtt. Nem tehetünk arról, hogy olyannal hozott össze eddig a sors akik csak meghúztak vagy nem tudom mi volt. Én a kevés kivételhez tartozom, de a nők lesz*rják. Azok a köcsögök bújnak a mi bőrünkbe és veszik el előlünk a normális csajokat. Ti meg beveszítek. De hát én sem mondhatom magamról, hogy bunkó vagyok vagy nőfaló, ha egyszer nem igaz.
2011. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is neten ismerkedem többnyire, de nekem meg még csak nem is válaszoltak a legtöbben a leveleimre, aki válaszolt azzal sem lett semmi végül.

Egyébként meg az az igazság, hogy minden végső soron a szexért megy. Nem akarok hazudni neked, de ez genetikailag bele van kódolva a férfiakba. Persze attól még lehet, hogy van, aki érzelmesebb típusú férfi, de ezek elég ritkák, ők azok, akik általában többre hajtanak puszta szexnél. Ha engem megfog egy lány valahogyan a külsején kívül még, pl.: kisugárzásával, csodálatos mosolyával, humorával vagy egyszerűen csak, mert jó vele lenni, beszélgetni, akkor én már onnantól kezdve többet szoktam érezni egy lány iránt, mint puszta "hú de megk.rnálak" és akkor már nem csak az érdekel, hogy jól megk.rjam, aztán meg dobjam, mint valami rongyot.

De ehhez a varázshoz sok feltétel szükséges és ugye, kölcsönösnek kell lennie a vonzalomnak.


Ja és az élőben való ismerkedés sokkal jobb, én most már ezt gondolom, neten mindenki azt mond, amit akar utána meg annál nagyobbat lehet csalódni, ha találka lesz élőben.


Nehéz a párkeresés, sok csalódás van/lesz, ismerkedés, kitartás, pozitív hozzáállás kell és megtalálod majd az igazi párodat te is biztosan.


Én sok sikert kívánok neked, ne add fel!

2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Amúgy egy nő se fogja kiteregetni, hogy mennyien b*szták szét.
2011. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Mi a gond abban hogy szexelni is szeretnénk? 29/F
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
a nők is tudnak hülyíteni...
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!