Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Interneten miért hülyítik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten miért hülyítik a pasik a lányokat?

Figyelt kérdés

Neten minden pasi aztmondja magáról,hogy ő a kevés kivételek közé tartozik,ő nem olyan,ő megértő,kedves,és tartós kapcsolatra vágyik.

Nem egy ilyennel találkoztam is már,de mindíg kiderült hogy ugyanolyan kis pinavadász mint a többi,csak félénkebb kiadásban.

Hol ismerkedjek? 20/l


2011. máj. 31. 12:53
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
ma 13:19-nak lol. Élőben nem mondhatnak azt amit akarnak?XD Akkor most te is hazudtál nem de bár?:) A hazugság nem köthető nethez vagy akármihez! Csak a perverzek mindent beszenyeznek, mint egy rohadt vírus. Bárhol találhat hazug férfit nem kell ahoz net:S Kimegyek az utcára már 10-ből 8 hazug emberrel is találkozhatok-.-
2011. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Azért hülyítik, mert működik.

Leveleztem egy lánnyal és írta, hogy mennyire jól esik neki, hogy sokan szépnek nevezték. Erre válaszoltam, hogy "1 kép alapján én ilyet sosem mondok. Azért írtam, mert szimpatikusnak tűnsz a fotód alapján." Ez volt utolsó levél. Azt kellett volna írnom, hogy "szerintem is nagyon szép vagy."

Iskolázottságtól függetlenül, a nők jelentős része buta liba. Nem kívánok beszállni ebbe a játékba.

Megértő és kedves sem vagyok. Senki sem lehet mindenkivel megértő és kedves.

Miből derült ki, hogy pinavadász?

2011. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Igen,pont ilyen hatásos monológokat írt mindegyik szinte már be is nedvesedtem...

Aztán pedig már az első talinál esetlenül elkezd tapizni mind.

2011. máj. 31. 13:39
 14/30 anonim ***** válasza:
És miért hagyod magad? Pont itt a lényeg, mert aki rendesnek vallja magát az vagy elkezd tapizni=nyomulni vagy nem. Aki nyomul az hazudik vagyis pinavadász. Aki meg nem hajt rád az már tényleg rendes. A szavak nem egyenlők a tettekkel:)
2011. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 asdface ***** válasza:

én nem vagyok p*na vadász , rám írhatsz

23/f

2011. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
èn nem esetlenül tapiználak...csak irj :)
2011. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Kölcsönösen ugyanezt csináljuk, élőben is.
2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

A férfiak csak egyet akarnak.Szexelni.Egy jó szexért képesek 1 hétig úgy tenni,mintha járnának velünk :D

És akkor mi van?A szex tök lényegtelen,amikor a pasi erre rájön,hogy a nőnek semmit se jelentett vele a szex,akkor meg csodálkozik.De miért?Nem nagy dolog.A szex az szex.Kiderül,hogy legalább fizikálisan van-e valami a két ember között.Ha nincs,akkor nem is érdemes húzni egymás agyát.

2011. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Aki igazán rendes, az nem gyakorikérdéseken keresi a szerelmet, mert ez egy aninim oldal, bárki bármit mondhat magáról, és ha elhiszed, akkor tud jól átverni.

Nekem oltári szerencsém volt, és sikerült megismernek egy rendes srácot, aki nem a szexre hajt, és ráadásul megtetszettem neki, plusz ő is kezdetektől tetszett.

Ez most tündérmesésen és hűde jól hangzik, de előtte nekem se volt ám semmi szerencsém. Ha normális pasit találtam, vagy foglalt volt, vagy a fenéket kellettem neki.

Szóval szerintem ezt nem lehet kiszámítani, ismerkedj minél több emberrel (lehetőleg ne gyakorikérdéseken, hanem élőben), és egyszer majd találsz valakit és kész. Szerintem ez így működik.

és honnan tudod, hogy tényleg rendes srác? hát pont abból, hogy nem kérkedik vele, nem bizonygatja, hanem úgy viselkedik: megadja az alapvető emberi tiszteletet, nem kezel húscafatként, nem akar olyat ráerőltetni, amit te nem akarsz, beleértve a véleményét, hanem helyette hajlandó megbeszélni

de az is igaz, hogy sok nő is van, aki ezt nem értékeli, úgyhogy barátomnak is szerencséje volt, hogy engem talált meg, mert én komolyan értékelem minden jó tulajdonságát :D

2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

15:15 vagyok, és 20/l amúgy, és 4 hónappal ezelőtt még kézenfogva se mentem még egy pasival, de most meg már boldog párkapcsolatban vagyok :D

Egy évvel, vagy akár 7-8 hónappal ezelőtt közlöd velem, hogy ez így lesz, hát úgy képenröhögtelek volna, hogy ne szórakozzák már, tündérmesék nincsenek, úgyse találok rendes pasit akinek még kellek is

aztán meg mégis

ez van XD

2011. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!