Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha személyesen kérdezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyesen kérdezek egy pasitól valamit honnan tudhatom hogy nem mond igazat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy milyen jelek utalnak arra?
2009. márc. 17. 16:24
 2/14 anonim ***** válasza:

Lesütik a szemüket, nem néznek a szemedbe, látszik, hogy ha csak kitalálják.

Rám ez biztosan igaz, nagyon nincs rutinom hazudozásban :)

16f


U.I.: létezik a bizonyos Pinoccio effektus, picit megnyúlik az orra, de nem tudom, hogy ez mennyire látszik.

2009. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Ültesd bele egy lavor vízbe és ha a golyói följönnek a víz felszínére, akkor hazudik.
2009. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy ahhoz hogy igazán biztosra menj ahhoz ismerned kell a pasit mert mindenki másképp reagál bizonyos szituációkra.
2009. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

:)


Ha én hazudok neked akkor sehonnan.


25/f

2009. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ha elkezd nevetni az is utalhat arra?
2009. márc. 17. 16:33
 7/14 anonim ***** válasza:
Sztem nem. nevethet azon is h "jajjj, de hülyeséget kérdeztél". nem?
2009. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az lehet
2009. márc. 17. 17:01
 9/14 anonim válasza:
100%
Én pont ma hallottam valami kutatás eredményeként hogy ha kérdezel valakitől valamit akkor mond igazat ha maga elé néz(tehát visszaemlékezik) ha pedig valamelyik oldalra néz akkor azon gondolkozik mit hazudjon.Nem tudom ez mennyire igaz.
2009. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha nem néz a szemedbe, a tenyerét elrejti, az már utal a hazugságra. A mosoly is lehet ennek a jele. Ezzel is rejti a gondolatait. Az arc színe is változik nagyon kicsit. De nehéz ezt így kitalálni. Ha ennyire egyértelmű jelek lennének, akkor nem kellene hazugságvizsgáló készülék. Lehet, hogy csak épp minden jelet progukál az illető véletlenül :)


Még lehet esetleg azt, hogy több kérdést teszel fel neki, hasonló jellegűeket, de tudod, hogy legfeljebb egyre fog hazudni. És annál az egynél ha jelentősen változik a viselkedése, akkor valószínű hazudik.

2009. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!