Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyik lenne egy örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik lenne egy örök emlék? Fontos.

Figyelt kérdés

Röviden: a barátnőmnek én előttem volt egy "kapcsolata" amibe majdnem lefeküdtek a csávóval.. de végül is nem.. mert nem nagyon ment be.. de még is megpróbálták az más tészta h nem sikerült de próbának tekinthető. És egyszer volt.


Viszont itt vagyok én, én velem nagyon sokszor volt.. és velem jó is volt meg ment is rendesen változatosan.


Nah most arra lennék kíváncsi h nektek (főleg lányok) melyik lenne eszetekbe életetek végéig?

Mert úgy tudom h a lányoknak ez egy fontos dolog h kivel volt az első.. így ugye velem volt rendesen meg előttem meg csap próba volt.. de mégis.. bánt.:)


17/F


2011. máj. 30. 22:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
XD Azért jó h vannak ilyen kis 12-13 éves szarosok akik ilyenkor verik a nyálukat csak éppen még ismeretlenül is magukat égetik le.xd
2011. máj. 30. 23:32
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
téged már nem tudunk...
2011. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
most miért is kell neki beszólni? szerintem nagyon ritka h egy pasi ilyenen gondolkodik,és tényleg zavarja őt h a barátnője mással is lefeküdt.vagyis, hogy majdnem..mindegy. És amúgy az én válaszom az,hogy szerintem inkább arra emlékszik vissza szívesebben amelyiket élvezte is és jó is volt.Szal a tiédre nyugi ;)
2011. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hát remélem.. mert ezért a pasiért engem otthagyott. És ezt csinálta.. de utánna újra visszajött hozzám mert hogy úgy tett nekem h "rájött h kit veszített el" És ezen elég nehéz túllépnem.. :)

köszönöm.

2011. máj. 31. 15:05
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
íí,sajnálom h egyszer vége volt vele,de legalább újra próbálkoztatok,és most már minden rendben van :) további sok boldogságot kettőtöknek =)
2011. jún. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönjük... remélem az lesz. :) Ránk férne már..
2011. jún. 1. 22:52
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
csak lehet nem ti ketten.... sikerülne is ha nem lennél ilyen nyomi...
2011. jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne nyomi?
2011. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ez a gyerek nem bír erről a kérdésről leszállni.. vagy lehet h rólam. :) tök mindegy.. szánalmas net kutya. :)
2011. jún. 2. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!