Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen ember?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy srác a suliba...16 éves.És senkivel nem törődik.Igazából hozzájuk sem szól meg semmi.Eszméletlen jól néz ki...Testépítő meg focista...Elég magas szinten űzi is aszthizsem mind2-t.Előbbi látszik rajta utóbbit nem tudom.Na szóval van pár haverja, de nem is próbál az osztálytársaival meg a sulitársaival foglalkozni.Múltkor megkérdezték tőle, hogy miért nincs bnője...Erre azt mondta, hogy "nincs rá szorulva"...Meg, hogy jól érzi magát egyedül meg nincs kedve "szórakozni"...Tanulmányokat tekintve is erős.Egy nyár alatt középszintet tett németből most meg 2 év alatt fog angolból felsőzni...Meg szerbet is tanulja magától, azt nem tudom, hogy megy neki.Pár hete volt a szülinapja és gondoltuk összeismerkedünk vele elhívjük vhova.De azt mondta, hogy dolga van.Erre 1edül leitta magát és másnap nem jött suliba...

Ez most hogy?


2011. máj. 30. 22:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!Egy jelenleg munkanélküli pszichológus vagyok.

A srác egy versenyszellem...Másban talál örömöt.Míg nektek az, hogy vele foglalkoztok meg pasiztok/csajoztok neki a versenyzés az, hogy MINDENBEN felül próbál múlni mindenkit...Ezért erős nyelvekben és a sportokban.Igazából senkit nem tisztelnek sőt nagyon kevésre tartják az átlagembert.Azt tisztelik aki az ő "területükön" már elért vmit...(Ezesetben nagyon jó a nyelvekben, v. az általa űzött sportokban)...Viszont ezeket vetélytársnak tekintik...Tehát újabb célt tűznek ki abban, hogy őt legyőzzék.Sokszor van, hogy az ilyen típusu emberek egyedül maradnak mivel aki "nem ér annyit" avval nem foglalkoznak, aki meg más azt pedig versenytársnak tekintik...Eltudom képzelni, hogy a csapattárai vagy a gyúrós srácok között vannak a "barátai"...

2011. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Azért akarok vele foglalkozni, mert ez a srác tényleg annyit ér mint amennyit gondol magáról...És az, hogy nem áll senkivel szóba gátolja szerintem...Kevés ilyen van motanában csak ezeket a hajvasaló gazdag Iphone-os bu*ikat lehet látni...
2011. jún. 1. 11:19
 13/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Akkor kezdjünk el gyúrni?:)

2011. jún. 1. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!