Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mutogat lányokat? Le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mutogat lányokat? Le akar rázni vagy vallomást vár?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt, akivel rendszeresen beszélünk, levelezünk és hetente találkozunk. Időnként felhívja a figyelmemet, hogy "egész helyes az a lány". Ezzel le akar rázni vagy csak azt várja, hogy "nekem nem tetszik, mert..."?
2011. máj. 30. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Mindkettő lehetséges, de szerintem nem mutogatná, ha szeretne tőled valamit is.
2011. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kiderítheted. Legközelebb válaszolj neki úgy, hogy: "Nekem ők nem jön be, mert a hozzád hasonló, szép lányok jönnek be!"
2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg
2011. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kérdezhetem meg, mert azzal vallomásra kényszerítem. A nagyobb lépéseket pedig nekem kell megtenni.

Viszont nem szeretném, ha egy vallomás szerű rossz válasszal elrontanám a kapcsolatunkat.

Ezért lenne jó, ha valakinek volt hasonló tapasztalata.

2011. máj. 30. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyesmit akkor csináltam barátommal, mikor már összejöttünk. Kíváncsiságból ugyan, de állandóan kérdezgettem, hogy az egy szerinte is jó segg-e meg ilyenek. Fel akartam mérni, mennyire vagyok az "ideálja". Szerintem ez egészséges versenyszellem, én néha jobban megnézem egy csajt, mint barátom.
2011. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy leszbikus, és veled csak haverkodik.
2011. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!