Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj velem? Adjatok tanácsot!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Nem tudok szakítani. Egyszerűen képtelen vagyok rá. Rossz a kapcsolat, már nincsenek bennem érzelmek és nem hiszem hogy a barátom is annyir oda lenne/lett volna értem, de én mégis képtelen vagyok. Előző kapcsolataimban is éreztettem hogy baj van hogy nekem már nem jó és mondhatni kimondattam a másikkal, hogy vége. De most nem megy már mondtam hogy nem vagyok boldog, hogy neki is jobb lenne más lánnyal, aki szereti, hogy tudom hogy ez nekem már nem kell és amikor rákérdez, hogy szakítani akarok-e nem tudom megmondani, hogy igen. Azt mondja mindent rendbe tudunk hozni és ő tudja, hogy újra boldogok lehetünk és higyjek bennünk, de én már semmit nem szeretnék csak menekülni ebből a kapcsolatból és mégse tudom kimondani. Csak rosszul érzem magam állandóan kedvetlen vagyok és csak ez jár a fejemben.

Mi a baj velem?


2011. máj. 29. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már semmi esélyét nem látod annak hogy jobb legyen akkor szedd össze magad állj oda és mond meg neki. muszáj lesz lépned.
2011. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha már semmi esélyét nem látod annak hogy jobb legyen akkor szedd össze magad állj oda és mond meg neki. muszáj lesz lépned.
2011. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lusta vagy. Most komolyan.


Egy kapcsolat felrúgása, egyfajta kényelem felrúgása is.

Újra egyedül lenni, újra versenybe szállni, újabb igényeknek megfelelni, stb ez mind feladat, ehhez nem füllik a fogad.

2011. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lusta vagy. Most komolyan.


Egy kapcsolat felrúgása, egyfajta kényelem felrúgása is.

Újra egyedül lenni, újra versenybe szállni, újabb igényeknek megfelelni, stb ez mind feladat, ehhez nem füllik a fogad.

2011. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szkíts.Vagy maradj meg a kapcsolatba és mégsz*rabb lesz.De minél tovább halogatod,annál nagyobb szemét vagy és gyáva is.Őszinteség!
2011. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!