Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele, hogy belássa végre, ha hibázik?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért ilyen velem. A kapcsolatunk elején még egy darabig, ha hülyeséget csinált, akkor jött, bocsánatot kért, mert belátta hogy hibázott. Aztán, ahogy telt az idő, talán azt hitte ennyi elég. Azóta ez a dolog, komolyan szinte megszűnt benn létezni, pedig ezt imádtam benne mellesleg. És rohadt idegesítő, hogy ha le is ülünk beszélgetni és elmagyarázom neki, hogy mi a bajom vele, akkor:

- folyton visszavág, azzal jön, hogy nekem is vannak hibáim

-az adott szituációra fogja a viselkedését.

-érezhetően idegesebb, ingerültebb lesz

- és a legrosszabb az, hogy ezek után már nem is lehet vele beszélgetni, mert direkt olyanokat most, és olyan hülye hangsújjal, hogy azzal fölidegesít- és ezt tudja is


Én tudom, hogy nekem is vannak hibáim, mielőtt bárki félreértené. Nem erről van szó egyáltalán. De ha van ötletetek, akkor szívesen fogadom őket, hogy mit tegyek annak érdekében ,hogy visszatérjen a régi, aranyos "én"je? És hogy megértse azt, hogy én nem a visszavágásait várom...


légyszi írjatok :(


(én)l/16 f/ 20


2011. máj. 29. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valószínű a pasidnak is elege lehet ebből, az se érdekelné, ha szakítanál vele...
2011. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Először mintha azt írtad volna, hogy nem ismersz.... :)) és ez így igaz ( hál'isten XD)
2011. máj. 29. 17:50
 13/18 A kérdező kommentje:
szal.. okosan tennéd, ha nem alkotnál véleményt
2011. máj. 29. 17:51
 14/18 anonim ***** válasza:
,,szal.. okosan tennéd, ha nem alkotnál véleményt" Elfelejtetted, hogy te kérdezted? De édi! :D
2011. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy te mekkora egy buta p.csa vagy! Nem irigylem a pasid.
2011. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ha viszket a p*csát, azd ne itt töltsd ki, nekem válaszolgatva. egyébként meg elgondolkodhatnál(ha van mivel), hogy 25 évesen ott tartasz, hogy képes vagy magadra venni egy idegen ember véleményét,és folyamatosan visszavágni. és így mutatsz példát egy 16 éves kislánynak? hát szégyellhetnéd magad.
2011. máj. 29. 18:37
 17/18 A kérdező kommentje:
te nagyon érett, okos nagylány. :))
2011. máj. 29. 18:39
 18/18 anonim ***** válasza:
Szó sincs róla, hogy magamra vettem volna. Nem haragszom rád, viszont nem szabad így viselkedni és beszélni közösségi oldalon, mert ezzel csak magad járatod le...
2011. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!