Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kell történnie hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell történnie hogy rájöjjön hibázik?

Figyelt kérdés
A helyzetem különös!Volt egy súlyos autó balesetünk két hete amit csoda hogy túléltünk..A másik fél akivel ütköztünk volt a hibás..A párom vezetett..Nem tudom történt e valakivel hasonló, de az életre látás teljesen módosul egy halál közeli élmény megszerzésével..Azóta mindenki ki van akadva tőlem én meg úgy érzem mindenki hülyén látja a dolgokat..Az ember azt hinné egy ilyen kaland után biztos fél az autóban az ember..Én nem..Attól félek már már betegesen hogy a páromat elveszítem..Egyszerűen nem merem autóval elengedni egyedül..Sajnos neki van egy nagyon rossz szokása..Az ittas vezetés..Nem tudom minek kell történnie hogy ezzel felhagyjon..Már félek hogy rámegy a kapcsolatunk..Tegnap elmentünk együtt bulizni, és míg nem figyeltem ő meg akart lógni a haverjaival autóval fika részegen..Olyan hisztit csináltam hogy mindenki kiakadt..Csúnyán beszéltem mindenkivel, de szerintem igazam van..Ha valaki tud segíteni hogy mivel tudnám beleverni a fejébe hogy az életével játszik, vagy hogy hogy tegyem túl magam ezen az egészen, vagy van valaki hasonló helyzetben kérem írjon..Leginkább nagyon jó kiírni magamból..Bocsi ha hosszú lett..
2011. máj. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Tömören a problémád, hogy a barátod ittasan ül volán mögé, jól értem?
2011. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon jól..eddig is zavart, de állítólag most már beteges vagyok..
2011. máj. 1. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
BETEGES?? Én akkor parázok, ha valaki nem köti be magát melelttem..nem hogy ittasan vezetni..egyébként szerintem, ha vagy olyan fontos a barátodnak, akkor ezt nagyon sürgősen abbahagyja. Nagyon nem szép dolog, hogy kitezs téged ennek...én belehalnék az izgalomba és teljesen megértelek!! Ne hallgass azokra az emberekre, akik emiatt furcsán néznek rád!!!
2011. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra próbáld ráébreszteni, hogy mások életével (is) játszik. Ha engem vagy egy családtagomat elütne egy részeg állat, tuti, hogy ott a helyszínen kitekerném a nyakát.
2011. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!