Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit mondhatnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit mondhatnék még?

Figyelt kérdés
Sokszor bebizonyítottam már neki, hogy csak őt szeretem. Mindig őt szerettem és csak ő kell nekem örökre. Viszont most nem hisz nekem 2 napja nagyon nem:/ és nem tudom mit csináljak. Én mindig is őszinte voltam hozzá és nagyon fontos nekem, nem akarom elveszíteni. Bármit megteszek érte, csak higgyen nekem. Sosem csaltam meg sosem tenném. Mert voltak amúgy más emberek is csak egy-kettő de netes járások, szóval semmi komoly és nem is érdekeltek. De ő nagyon féltékeny és félt engem. Mit csináljak hogy higgyen nekem? Mert én sosem hazudtam neki semmiben. Komolyan gondolom vele az egész életem.Hogy nyugtassam meg azt a lányt akit a legjobban szeretek? 19/L
2011. máj. 28. 23:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Eszti? Jah nem, inkább a barátnőd leírása illene rá...

bocs, nem tudtam megállni, de kor meg minden stimmel XD

2011. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Glambert^^ válasza:

Első kommentelőnek: Ha ennyire zavar,hogy lezbi,ne írj ide...Lefogadom,hogy sokkal több érzés van benne,mint benned...Sőt,biztos vagyok benne!Egyébként meg az ember akkor is ember,ha lezbi,hiszen ez egy hiba,de ha így érzi jól magát...:D És nem kell lenézni a másikat,mert még te is lehetsz b*zi/lezbi -_-" Nekem a kedvencem,amint a nevemből láthatod (Glambert^^) b*zi,és még is ugyanolyan,ha nem kedvesebb ember,mint az átlag emberek...Szal nem tom,mi zavar -_-""

Kérdezőnek: Ne is figyelj az ilyen szemetekre,akik lezbiznek.Nem az ő dolguk.Egyébként szerintem valahogyan mondd meg vagy mutasd meg neki,hogy mennyire szereted.Sok sikert,és még egyszer: Ne is figyelj az ilyen hülyékre!:D -_-"

12/L

2011. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
fúj -.-
2011. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Pedig ha nincs meg a bizalom köztetek, akár csak egyikőtök részéről is, nem fog működni hosszú távon, a féltékenyebb ki fog borulni. Amúgy meg azt se csináld hogy nem beszélsz mással, csak is őrá figyelsz stb, mert az hogy van szerelme valakinek, attól még lehetnek barátai!

Nekem itt a párom, imádjuk egymást, tudja hogy tetszem más fiúknak is, tudja hogy beszélgetek 1-2 fiúval msn-en, de azt is tudja hogy nem csalnám meg őt sosem, és a beszélgetés nekem fontos, mert ők a barátaim.

Ő is beszélgethet lányokkal, nőkkel, nincs ebben semmi.

2011. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Rendben nem is figyelek rájuk:D köszi:D
2011. máj. 31. 21:39
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem hiba, teljesen normális :) azért mert nem megszokott , még nem rossz dolog:D
2011. máj. 31. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!