Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit mondhatnék még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit mondhatnék még?

Figyelt kérdés
Sokszor bebizonyítottam már neki, hogy csak őt szeretem. Mindig őt szerettem és csak ő kell nekem örökre. Viszont most nem hisz nekem 2 napja nagyon nem:/ és nem tudom mit csináljak. Én mindig is őszinte voltam hozzá és nagyon fontos nekem, nem akarom elveszíteni. Bármit megteszek érte, csak higgyen nekem. Sosem csaltam meg sosem tenném. Mert voltak amúgy más emberek is csak egy-kettő de netes járások, szóval semmi komoly és nem is érdekeltek. De ő nagyon féltékeny és félt engem. Mit csináljak hogy higgyen nekem? Mert én sosem hazudtam neki semmiben. Komolyan gondolom vele az egész életem.Hogy nyugtassam meg azt a lányt akit a legjobban szeretek? 19/L
2011. máj. 28. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
fúj lezbi
2011. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje jártok?
2011. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jó köszi nem kell a rossz megjegyzés. Én még jobban is tudok szeretni mint bárki más. Több mint 8 hónap de most lett ez hogy nem hisz nekem. Nem értem miért:/
2011. máj. 28. 23:54
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Van alapja, hogy féltékeny? (tettél valamit ami okot adhat rá. Itt nem csak a konkrét megcsalásra gondolok, hanem olyan szitura amiben mondjuk elbizonytalanodtál)

2. Neki volt valami rossz élménye régebben, amiért aggódik?

Ha nincs akkor ülj le beszélni vele. Racionálisan magyarázd el neki, hogy ha nem bízik benned, akkor nem fog működni a kapcsolatotok. Ezen túl kell lépnie, mert előbb utóbb megfolyt ezzel, és el fogsz menekülni. Ezt csak felnőtt módjára tudjátok megoldani.

(első válaszolónak meg gratulálok. Na és ha lezbi? Az ő kapcsolataik és érzéseik talán nem ugyanolyanok? )

21/L

2011. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megvédtél:) Nincs mindig is biztos voltam benne hogy ő kell nekem. Igazából nem rossz hogy féltékeny nagyon is jól esik csak higgyen nekem mert sosem szerettem igy senkit sem. Őt megcsalták már mondjuk engem is de egyikőnket se érdekelt igazán. Lehet hogy fél még mindig hogy én is megteszem? sok más emberrel kedves voltam de most letettem erről hogy mással beszélek csak ő érdekel és most az a fontos hogy higgyen nekem és bízzon bennem.:)
2011. máj. 28. 23:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert hogy mindkettőnknek ez az első komolya kapcsolata és ezért féltjük egymást nagyon$
2011. máj. 29. 00:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg a múltbeli sérelem az oka. Természetesen ezen nehéz túllépni, és mindenki máshogy teszi. Beszélj vele erről. Hiszen nyilvánvalóan fél, hogy megint elveszít valakit aki fontos neki. Hogy érted, hogy nem akar újra megsérülni, mint akkor.

De a félelem csak meggátolja, és rossz dolgokat vonz be ezzel az életébe. Mert nem tud veled sem 100%-ban boldog lenni, mert kétkedik. Ha ismer téged akkor, fokozatosan meg kell próbálnia bízni benned.

Max annyit tudsz neki segíteni, hogy még óvatosabb vagy, hogy véletlenül se adj neki kétes jeleket. És még őszintébb vagy, hogy láthassa, hogy bízhat benned.

2011. máj. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem de nem volt neki fontos más miért fél? Tudom hogy neki az vagyok nagyon és gondolom ezért, sőt biztos vagyok benne. De hogyan még, mit mondjak? persze vigyázni fogok még jobban :) ő a legjobb a világon:) nem kell sosem más :) csak ő:)
2011. máj. 29. 00:11
 9/16 anonim ***** válasza:
mondj védőbeszédet, foglalj állást deduktukus és implikációs módszerekkel, tárd fel az oksági kapcsolatot
2011. máj. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is leszbi akarok lenni következő életemben! :)
2011. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!