Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az életben csak egyszer lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben csak egyszer lehet igazán teljes szívből szeretni valakit?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
nem! és szerintem nem igaz csak egyszer lehet igazán szeretni mert a többi csak illúzió... szerintem mindegyik "illúzió" valóság volt, akkor...
2011. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a szerelem biokémiai jelenség, de a teljes program csak egyszer fut végig.

A szerelem halála a beteljesüléssel kezdődik.

2011. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

"Sohasem szeretsz senkit. Csupán szerelmes vagy abba az előítélettel és reménnyel teli gondolatba, amelyet arról a személyről alkottál. Gondolkozz ezen egy percig! Soha nem vagy szerelmes senkibe; abba az előítélettel teli gondolatba vagy szerelmes, amelyet arról a személyről alkottál. Hát nem ez az, ahogyan kiábrándulsz a szerelemből? Másként fogod fel, ugye? "Hogy okozhattál ilyen csalódást, amikor olyannyira bíztam benned?" - mondod valakinek. Valóban bíztál bennük? Soha nem bíztál senkiben. Ezzel ne gyere nekem! Ez a társadalmi agymosás része. Soha nem bízol senkiben. Csupán az ítéletben bízol, amelyet arról a személyről alkottál."


Anthony De Mello

2011. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
erdekes es jo kerdes.szerintem lehet tobbszor szerelmes az ember de mindenkibe mashogyan mivel nem egyforma a szemelyiseguk.en 3 ferfit nem tudok elfelejteni es mindegyiknel ugy ereztem,hogy se latok se hallok.
2011. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Végül ez a Anthony De Mello-s szöveg valamilyen szinten igaz. Csak ugye megvan kötve a kezünk, mert ha most mindenki kimondaná amit akar, meg megtenné akkor anarchia lenne.


De másrészt meg végül is mind1 mi a szerelem. Most illúzió vagy sem attól még van. És végső soron úgyis csak maga az érzés számít hogy bizseregsz,meg jól érzed magad, ez meg azért többször is előfordulhat, szóval lehet több.

2011. máj. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kalos válasza:
Többször is lehet igazán szerelmesnek lenni csak rajtatok múlik, hogy mennyire fontos a másik és mennyit vagy hajlandó önmagadból adni a másikért. Mert legtöbbször az van, hogy már nem tudsz úgy örülni a másiknak a sok előző csalódás miatt. Ezért inkább megfontoltabb vagy és nem tudod olyan önfeledtem elengedni magad, mint az "igazinál". A szerelemnek képmutatás nélkülinek kell lenni és nem a saját érdekeit keresve, hanem a másikét előbbre helyezve mélységes megbecsüléssel.
2011. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!