Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre mi a megoldás? Tenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a megoldás? Tenni egy próbát, de úgy, hogy továbbra is embernek érezhessem magam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 27 éves korom ellenére még soha nem volt dolgom lányokkal. Ez olyannyira így van, hogy nem is nagyon ismerek egyet sem. Nem is beszélgettem velük soha, ennél messzebb meg még annyira sem mentem. Az okokat nem firtatnám, mert könyvet lehetne belőle írni, olyan hosszú lenne.


Az életkor előrehaladtával az ember egyre jobban igényli az ellenkező nem társaságát, hiszen genetikailag belénk van kódolva dolog. Én sem vagyok kivétel, és legalább egyszer szívesen kipróbálnék ezt-azt. Milyen lehet például randizni valakivel, milyen lehet kézenfogva sétálni, milyen lehet egy csók és a többi. Amik számotokra az élet szerves részei, mindennapos dolgok, számomra teljesen ismeretlenek.


Mivel nem érzem magam képesnek egy normális kapcsolat kialakítására, ezért lövésem sincs, hogy miként lehetne változtatni, hogyan tudnék én is olyan lenni, mint a többiek.


Az alternatív megoldások sem jöhetnek szóba. A hivatásos lányokhoz túl erkölcsös vagyok, bolondítani pedig nem szeretnék senkit, csak azért, hogy kísérletezzek rajta. Nem tudnék a tükörbe nézni, ha ilyesmit tennék.


Van megoldás, vagy törődjek inkább bele, hogy egyedül fogom leélni az életem?


2011. máj. 28. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyúrás csak egy példa volt, lehet helyette bármi mást mondani. :) Ilyenkor igazából egyetlen megoldás van, ha a környezet sem vevő az újításra. Egyedül kell valahova elmenni, valami heti programot beiktatni, ahol tudsz ismerkedni. Én személy szerint így tettem szert nem tudom hány ismerősre, sokra. Igaz, hogy mind idősebb mint én, de nem ez a lényeg. Mi az érdeklődési köröd? Valami csak van. PC, autók, sport, a vallás ami mégsem vallás. Valami kell hogy legyen. Abban a témában kell keresni valami helyet, ahol tudsz ismerkedni. Hisz te is hozzátudsz tenni a témához, nem úgy ülsz ott, hogy azt sem tudod miről van szó.
2011. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, és ezen gondolkozom már hosszú ideje én is. Csak az a baj, hogy nem találom a megoldást. Még olyan programot sem tudnék mondani, amihez nincs kedvem, mert tényleg nincs a világon semmi errefelé. Ha még ehhez hozzáadjuk, hogy semmi olyan nem jöhet szóba, ami pénzbe kerül, akkor eléggé korlátozottak a lehetőségek.


Természetesen ezt sem hagytam annyiban, és nemsokára költözni fogok, csak elég frusztráló dolog állandóan arra várni, hogy *majd* talán később történik valami.


Egyébként ez egy buta dilemma a párkeresés kérdésében is. Mert miért is keressek itt bárkit, ha tudom, hogy el kell majd mennem? Itt is az van, hogy várni kell, ami elég idegölő dolog, és ráadásul semmi sem garantálja, hogy ez megoldást jelent majd.

2011. máj. 28. 15:45
 13/14 anonim ***** válasza:
Sok mindenben hasinlítunk egymásra, csak én éppen hat évvel fiatalabb vagyok, ennyivel jobb a helyzetem. Nem igazán tudok neked ötleteket adni, de a költözés, a környezetváltozás mindenképpen jó hatással lesz rád, ilyenkor mindig sokkal könnyebb változtatni a régi szokásokon és az új helyen új barátokat, ismerösöket találhatsz. Talán valami tánctanfolyamra is beiratkozhatnál.
2011. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, és gondolatolvasó lehetsz, mert valóban szerepel a terveim között, de majd csak akkor, ha megállapodtam az új helyen. Drukkolok neked, mert valóban sokat számít az a pár év.
2011. máj. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!