Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti hogy becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy becézitek a barátnőtöket? Lányok miket kedveltek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:54
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2011. máj. 27. 18:02
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
nagy fehér madaramnak! azt mégse mondhatom hogy te LIBA!
2011. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Béla
2011. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Chasey
2011. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nyuszi


Tökmag (mert alacsony) Ez picit zavarja :D

2011. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én próbálok egyedi neveket kitalálni. Általában ezek fűződnek valamihez. Pl. Csendem, Némaságom, Plüssmaci stb. Mindegyiknek van sztorija.
2011. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok odáig az ilyen cicám, meg ilyenektől. Nincs pasim, de sztem ha "édes"-nek hívna azt szeretném. Nem édesem, hanem édes. Egyébként attól is függ, hogy milyen a pasi, mert hiába tetszik most így általánosságban az édes megszólítás, ha mondjuk a pasim szájából furán hangzik.

Am van egy srác, aki mindig "királylány"-nak hív. Csak haverok vagyunk, semmi nincs köztünk, de jólesik. Múltkor a főnököm mondott nekem valamit és odaszúrta a végére, hogy "drága". Aztán tök aranyos volt, mert leesett neki, hogy ez kicsit hülyén jött ki és javította magát. De amúgy egyáltalán nem zavar. Tulajdonképpen ha valakit kedvelek, akkor hívhat ahogy akar, kivéve ha valami mások előtt ciki becenevet sikerül találnia, mert azért szólnék.

19/L

2011. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Világ életemben úgy voltam vele, hogy engem ne szólítsanak cicámnak, nem vagyok macska!!

De nem mindegy ki mondja és hogyan. Nem sűrűn hív így, de ha mégis, akkor annyira aranyosan, hogy nem érzem lekezelőnek.


Amúgy mi is inkább az egyedi neveket preferáljuk, meg egymás nevéből faragott vicces hangzású dolgok.

2011. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Engem Szöszinek, meg Szeplősnek hív a barátom. És én nagyon szeretem ezeket, annak ellenére, hogy a szeplőim miatt mondja, ill. a szőka hajam miatt, amit egyébként ki nem állhatok ^^
2011. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-27 13:14


Engem is kincsem-nem hív a párom,vagy szivem...ha a nevén szólítjuk a másikat,akkor van gáz,harag :D:D:D

2011. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!