Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti hogy becézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hogy becézitek a barátnőtöket? Lányok miket kedveltek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
a macát szeretik
2011. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Édes, Kincsem, Cicám :)
2011. máj. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Személy szerint a instant hányingerem lesz, amikor párok elkezdenek nyáladzva cicázni, meg picimezni, a kicsimtől meg, ha nő lennék undorodnék szerintem, annyira lekicsinylő hangzása van. Ettől függetlenül szokásom beczégetni, nagyon szeretem az ilyen népdalos, népmesés eredetű dolgokat, mint a "mátkám" például. Meg hát van a fiatal korunkra alapozva, színtisztán a vicc kedvéért a jó öreg "mönjünk, mama!" :D
2011. máj. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szívem vagy a drágám tetszik de a kicsim vagy cicám tényleg nem ..Még az édesem is elmegy
2011. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ezek a 'népmesés' becézőszavak nekem is nagyon tetszenek, aranyosak: mátkám, babám-> de nem baby értelemben mert az az amit e lgjobban útálok... 'hé béby'... vagy 'szia cica' ezek oylan lealacsonyítóak.

Engem apukám becéz még cicunak, de nem örülnék ha a pasim így hívna :)

2011. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 napietus ***** válasza:
drágám, szivem az jó :) meg zöszinek is hív néha, az is tetszik. az ilyen nyál becézgetést, meg a cicamicázást utálom.
2011. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 napietus ***** válasza:
*Szöszinek
2011. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én régebben ki voltam a cicázástól, de barátom szájából tök jó hallani :D.. pedig még a cicákat se szeretem annyira. Egyébként a legszebb szerintem a kincsem :).. Meg ami még különleges, az a "galambom" a népdalokból. Ezen kívül még voltam kicsim, édesem, szerintem ezek se rosszak :).
2011. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Engem a barátom nagyon egyedi, aranyos, vicces neveken szokott szólítani, sose hívjuk egymást a keresztnevünkön mikor együtt vagyunk. A beceneveinket nem írom le, viszont annyit elmondok, hogy utáljuk az ilyeneket, hogy Szerelmem, Szívem, Cicám, Nyuszikám, Drágám. Ezek nagyon tömegnevek, nagyon sokan hívják így egymást a párkapcsolatban lévők és mi nem akarunk közéjük tartozni. :)
2011. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem ha becézget a párom, elég ha a nevemen szólít. Azon is leginkább csak egyféleképp. De leginkább azt mondja rám hogy maci (nem vagyok se szőrös se kövér úgyhogy nem nagyon értem) illetve néha kicsimnek szólít, amit viszont szeretek.
2011. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!