Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexeltél már úgy az exeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már úgy az exeddel hogy neki már volt közbe valakije? és ha igen miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én megtehettem volna, de nem tettem. Nem a barátnője volt az, ami megakadályozott, hanem az, hogy annyira nem vonzódok exemhez, csak jól esett hülyíteni.

Nincs lelkiismeret furdalásom, és akkor sem lenne, ha lefeküdtünk volna. Nemes egyszerűséggel azért, mert elég baráti kapcsolatban vagyok exemmel (leszámítva azt a szexuális feszültséget, ami kettőnk közt van) és épp ezért tudom, hogy rossz a kapcsolata, és szinte lesi a kiutat belőle. Csak gyáva ahhoz, hogy egyedül maradjon, és úgy próbálkozzon. Nagyon nem tisztelem ezért (enyhén szólva), de be kell látni, ez az ő élete, ő döntése. Én elmondtam neki a véleményemet, ő pedig vagy megszívleli, vagy nem. Sokan vannak hasonló okokból kapcsolatban, ami elég szomorú, de ettől még nem fog megváltozni. Inkább arra kell figyelni, hogy mi ne essünk bele ilyesmibe, és felismerjük a jeleket, ha a párunk ilyesmin megy át. Mert fel lehet ismerni, csak sokan nem akarják (én is voltam így).

2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt... és azét tettem mert akkor még rohadtul szerelmes voltam az exemre és bármire képes lettem volna érte... :(
2011. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Az is benne van, hogy tudom, az exemnek jól esik, hogy két pasinak is kell. Az más kérdés, hogy az egyiknek (nekem) bevallottan csak szexre.

Az is jó érzés, hogy szakítottam vele, de mégis ledobja nekem a bugyiját.

Szakítás után sokkal jobb volt vele a szex.

2011. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10



De b*zdmeg,gondolj már a másik félre...arra akit veled csal meg..

Persze,lehet úgy gondolkozni,hogy nem az én dolgom stb..de ez már a te erkölcsi problémád,hogy nem vagy képes ezt átérezni..igaziból,ez már téges is jellemez.

Nem érdekel,hogy fiú vagy-e vagy lány,mennyire kell a dug*s,mennyire nem...ez nem etikus...

Az én szívem összetörne,ha kiderülne,hogy a párom szexelt az exével,és valamiért nem a páromra,hanem az exére haragudnék de nagyon,mert nőként nem értem,hogy az adott nő miért nem érzi át,hogy aki az exének a jelenlegi párja,az szerelmes,és nagyon rosszul esne neki...

Szóval,sajnálom ha nyers vagyok,de felb*sz a dolog...

2011. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:54


Nem jogos a felháborodásod!

Végre nem kell az exem lelkét ápolgatnom. Erre elvárod azt is, hogy az exem új palijával is törődjek. Ugyan már!

Félrelép a párod az exével és te nem a párodra haragszol, miközben ő csal meg téged.

Nálam addig tart az exel való szex, míg képbe nem kerül nálam egy másik lány. Azt sosem tudhatom, hogy az exemnek milyen az új kapcsolata. Ha kérdezném se lenne teljesen őszinte és nem is hinnék neki mindenben. De nem is érdekel.

2011. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem jogos a felháborodásod!

Végre nem kell az exem lelkét ápolgatnom. Erre elvárod azt is, hogy az exem új palijával is törődjek. Ugyan már! "


Nem, egyszerűen nem kell belemenni ilyenbe!

Ha nektek jó,szexeljetek az exekkel,amíg szabadok vagytok,de utána?!

Értem én,te vagy a harmadik fél..de akkor is!Én nem tudnék ilyet tenni,pont azért,mert azt várom,hogy más lány se tegye ezt velem!

Igen,ezt tartom,valamiért a csajra jobban haragudnék,de a páromra is,és az is biztos,hogy addig maradna a párom,elküldeném őt is a jó büdös p*csába!


Elnézést,az elég trágár hozzászólásaimért,ez nem jellemzi a 88 %-ban hasznos válaszokat ad jellemzésemet,de ez van.Én így gondolkodom.Gondoljatok arra,hogy tőlem nem kell félteni a pasitokat :D

2011. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:17


Csak addig szexelek az exel, amíg szabad vagyok. Az exem nem pont így gondolja. Hogy lefekszik velem az nem engem minősít, hanem az ő új kapcsolatát. Biztos eljön egy olyan pont a kapcsolatában, mikor már hűséges akar lenni.

Ha a párom félre lép, akkor repül.


Kicsit összetettebb ennek a pszichózisa, mint itt kitárgyalható lenne...

2011. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna hogy így megoszlanak a vélemények...én lennék a harmadik fél,és igen többet érzek iránta,amúgy még nem a barátnője csak majd lesz...nem volt köztük több csak csók...ritkán találkoznak,lehet nem is jönnek össze,csak tudom ha most megtenném nem csak egy alkalom lenne belőle,nem értem miért én lennék a rossz,hisz a csaj tudja hogy én voltam neki,és nem kell kiderülnie a dolognak...és szerintem ha ki is derülne nem én lennék a főbűnös hanem az exem...
2011. máj. 27. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!