Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakije. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férfival bár már (többször is) szakítottam, még mindig szeretem őt. Fél év különlét után újra összefutottunk, és bár nem járunk, de én úgy éreztem, hogy egész jól elvagyunk. Amikor második alkalommal találkoztunk bevallotta, hogy amióta múltkor találkoztunk összejött valakivel. Egy kissé meglepődtem, de nem voltam, és nem vagyok féltékeny, csak kíváncsi. Azt mondta, hogy ő csak a szex miatt kell neki, engem pedig tényleg szeret. Ez őrület... Bár nem meglepő azok után, hogy évekkel ezelőtt az akkori barátnőjét csalta velem. De most mégis, ha velem nem jár, ő meg csak arra kell... engem régóta ismer, az meg egy kéthetes kapcsolat(??)... Akkor most ki a szerető??

Na mindegy. A lényeg, hogy azt mondta, hogy ha azt mondom, hogy hagyja őt el, akkor elhagyja. De ha tényleg szeretne, akkor anélkül is elhagyná, hogy én ezt mondanám neki, ugye? Fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Imádom őt, meg hát csak férfi... Ha egy egész háremet tartana is meg tudnám bocsátani neki, ha szeret engem, de a büszkeségem nem biztos, hogy kibírja ezt. Tűrjem el a másik nőt, mondjam neki, hogy hagyja el, vagy inkább én hagyjam őt, vagy szerintetek mit tegyek?


2011. jún. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretne----- nem kellene neki másik nő szexre, hanem veled lenne. Úgy vélem, hogy nagyon megfelel az neki, hogy tudja, hogy te odavagy érte és bármikor hajlandó vagy feküdni neki ( bocs az erős kifejezésért, de ez az igazság). Nagyon kényelmes a helyzete.

Voltam én is ilyen helyzetben, de egy reggel megráztam magam és eldöntöttem, hogy nem csinálok többé hülyét magamból, egy f.sz sem ér annyit. A pasinak megmondtam, hogy köszönöm, de ennyi volt, keressen mást.

Neked is ezt kellene tenned....

2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy hagyja el, abból is sokat megtudhatsz, hogyan reagál.
2011. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!