Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen külső tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső tulajdonságú fiúba tudnál belebolondulni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én aztán semilyenbe.


21F

2011. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen. Nem érdekel a külső. A belsőbe tudok belebolondulni, teljesen függetlenül a külsejétől. Az első fiúmat mindenki kiröhögte a külseje miatt- én pedig szerelmes voltam, nem érdekelt a külseje. A mostani barátomnak se a külsejébe bolondultam bele /egyébként homlokegyenest máshogy néz ki, mint az előző/, hanem a személyiségébe. Kb 1 év járás után vettem észre, hogy milyen helyes és jól néz ki, és most, 3,5 év után is pedig azt látom, hogy Ő a legcsodálatosabb férfi a világon, kívül- belül. :)

20/L

2011. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
akit minimum egy 10 millás Audi, vagy Mitsubishi vesz körül....ez elég hidd el.
2011. máj. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Páromnál a mosolya volt ami rögtön megfogott, a mai napig elolvadok tőle! :$
2011. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Lényeg, hogy látszódjon rajta hogy van pénze
2011. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én egy jól öltözött ronda fiúba ugyan ugy nem tudnék belebolondulni mint egy rosszul öltözött helyes srácba, ez a kettő csak együtt tud működni, olyan kisugárzást ad amit nem lehet nem észrevenni, de még azt se mondom h ehhez sok pénz kell mert aki tudja mit hol keressen, az simán kevés pénzből is tud stílusos lenni
2011. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekel a külső, de én amitől elolvadok a fiukban az a szemük. Akinek gyönyörű szeme van attól tudok elolvadni. Mondok egy példát. Voltam a barátnőmnél és a barátnőm ismerőse eljött hozzájuk. Olyan gyönyörű volt annak a szeme hogy barátnőmmel elájultunk tőle.
2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézzük,akkor szép,kék szemek,barna bőr,és ellenállhatatlan mosoly:)Na meg persze az a bizonyos plusz!
2011. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátomat neten ismertem meg és egy jó darabig nem is láttam képet róla. Viszont azelőtt belehabarodtam, hogy képen láttam volna...így csak hab a tortán, hogy eszméletlenül jól néz ki (vagy csak elvakít a szerelem?:P) : magas, sportos, jóképű, ééés azok a szemek és ajkak...hmmm.


20/l

2011. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyenbe:

[link]

[link]

[link]

[link]


A barátom mégis egy nyurga, rövid hajú, nem bajszos és nem szakállas sportos fiú.

Szóval ennyit a kinézetről :S


21/L

2011. máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!