Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerhetnék meg dominán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetnék meg domináns lányokat, akik egy engedelmes és alázatos pasit, szolgát keresnek?

Figyelt kérdés

Én egy olyan lányra vágyom, aki élvezi hogy uralkodik fölöttem, parancsolgat nekem, irányít engem. Nem "dominára", aki ezt pénzért csinálja, hanem egy olyan csajra, akinek ez tényleg örömet okoz, akár úgy, hogy a pasija vagyok, és úgy uralkodik fölöttem, akár úgy, hogy szimplán a szolgájává tesz.

Hol és hogyan ismerhetnék meg ilyen lányokat? Hogyan viselkedjek velük a megismerkedéskor, hogy ne legyen kínos, de egyértelmű legyen, hogy én ilyen kapcsolatot keresek?

Tudom hogy neten vannak ilyen oldalak, de most elsősorban személyes ismerkedésre gondolok. Tudom hogy ez sokaknak elég furcsa, és értetlenkedve néznek az ilyesmire, de megkérnék mindenkit, hogy csak értelmes válaszokat közöljön.


2011. máj. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyere édes, nálam van egy kis meló. Remélem sok mindenhez értesz :):) Elurallak én :)
2011. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha komolyan gondolod, akk írj légyszi privit :)
2011. máj. 26. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden 2. lány ilyen.
2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akar egy férfi alávetett lenni?

Nem értem mi ebben a jó ha egy nő uralja?

2021. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!