Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon unalmasnak tart?

Figyelt kérdés
Van egy friss kapcsolatom, még csak egy hónapja tart. Tudni kell, hogy elég zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg. Így még nem is jutottunk el odáig, hogy mély beszélgetéseket folytassunk. Néha úgy érzem, hogy untatom... Pedig nem érzem bénának magam ilyen téren, egyszerűen csak még nem vagyok olyan magabiztos mellette. Szerintetek hamar megunja és odébáll vagy hagy még nekem egy kis időt?
2011. máj. 24. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Hm, egy fontos info lemaradt. Én 20 éves lány vagyok, a srác pedig 29.
2011. máj. 24. 18:33
 2/9 anonim ***** válasza:
A srác elég érett, hogy fel tudja majd fogni ha meg mondod neki h kell egy ki s idő h megnyílj( sztem ezt mindenképp mond neki ).. És ha szeret téged akkor várni fog rád pés nem fog tovább lépni :)
2011. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt már ilyen más kapcsolatod alatt is?
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj valami közös témát találni, a miről tudtok beszélni, s érdekel is. De előtte meg kell ismerned jobban, hogy tudd, mi érdekli.
2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerni kéne a srác igényeit is.

Nekem több lány barátom próbál barátnét keríteni (keresek én magam is :-)) és általában oda jutnak, hogy "ááá, őt hamar megunnád!"

De nekem extra igényeim vannak.


35/F

2011. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Milyen extra igényekre gondolsz kedves utolsó kommentelő? Amúgy pont ezért érzem, hogy untatom... mert ő elég pörgős, spontán, ami egyébként nem probléma, csak még nagyon az elején vagyunk ahhoz, hogy mindenféle dolgot felszabadultan csináljak vele. Hiszen még alig ismerjük egymást, így attól tartok, hogy ha teljesen elengedem magam és olyan laza, hülyülős leszek mint általában, akkor esetleg kiábrándító leszek... :S

2011. máj. 25. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret nem leszel neki kiábrándító.. Szeretni fog úgy ahogy vagy
2011. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem elég, hogy a lány szép és csinos legyen. Inkább azt mondom, hogy legyen átlagosan vonzó a megjelenése, DE a folyamatosan inspiráljon. Sokkal többre értékelek egy jó beszólást, mint hogy csodálattal hallgat. A legtöbb pasinak egy butább nőre van szüksége, mert mellettük okos lehet. Én az olyan lányokhoz vonzódok, akiknek saját gondolatik vannak. Tehát fontos, hogy az eszéért is szeressem. Általában a szépség és kedvesség elég szokott lenni. Nekem az kevés, ha csak engem szeret valaki. Én rajongani akarok a barátnőmért.
2011. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerelmes vagy ebbe a fiúba? Milyen vele az ágyban?
2011. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!