Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Nagyon szeretem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
vittem a lánynak ajándékot is, örült neki, udvarolgattam, meg amit ilyenkor szokás!másnap mondja, hogy van pasija! meg, hogy helyes vagyok meg minden,és hogy nem tudja mit akar!ez tök rosszul esett nekem, pedig én sokkal régebbóta szeretem mint ez a fiu! meg nagy bátorság kellett, hogy kijelentsem 15 éves a lány ahogy én a pasija 19, van reményem? nagyon szeretem! :S
2011. máj. 24. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő (ti) gimnáziumosok vagytok, a pasija meg egyetemista? Az a 4 év szerintem sok... Hát, nem is tudom... Nem tudja, mit akar? Szerintem várj vele (én is utálom, ha nekem ezt írják)... Döntenie kell mindenképpen...
2011. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aztmondta, hogy sokat szeretne még vele lenni :((
2011. máj. 24. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs sok esélyed... :S
2011. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!