Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőmet szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmet szeretem, de nála semmi esélyem. Most összejöttem egy lánnyal. Nem tudom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. A volt barátnőmmel 4 évig voltam együtt, ő 18 éves. Falun lakik, és náluk mindenki megtett mindent annak érdekében, hogy én eltűnjek. Haverjaitól kezdve a barátnőin át a mindenkiig. A szüleivel jól kijöttem, azzal nem volt baj, a haverjai nem szerettek.De szerintem egy kapcsolatban nem az számít.Na mind1, amikor szakítottunk ő azt mondta azért, mert nagyon fiatal volt amikor összejöttünk, és hogy nem az hogy nem szeret, csak még élni. Én szeretem, ezért elengedtem. Ennek lassan 9 hónapja. Három hónapja összejöttem egy lánnyal. Ismertem régebbről, tudtam mindig hogy nem vagyok neki közömbös. Majd randiztunk, és összejöttünk. A volt barátnőmmel szoktam néha találkozni, barátilag, és gyakran beszélünk msn-en, aminek a barátnőm nem örül. Nem vagyok szerelmes...Mármint az vagyok, csak nem a barátnőmbe. És tudom, hogy semmi esélyem már nála, de mégis reménykedek,én naív. A barátnőmet meg ha nem muszáj nem akarom sokáig bolondítani...Viszont ő nagyon szeret, azt érzem, és tudom is..Nem tudom mit csináljak...Előre is köszi!
2010. aug. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni az exed. Talán nem kéne annyit beszélnetek, találkoznotok. Úgy könnyebb lenne. A másik lányt meg ha nem szereted akk ne ámítsd. Ha azt mondod szeret, akk megérdemli h őszinte légy hozzá.
2010. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szép dolog amit a mostani barátnőddel művelsz! Hiszen ő szeret. Merj egyedül lenni, ne csak azért kelljen valaki hogy elfelejthesd az exed! Küzd meg egyedül az érzelmeiddel!

Bocs, ha nyers voltam, de nagyon ocsmány dolog így hülyíteni egy lányt.

2010. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon lagymatag gyerek lehetsz ha ilyen csapdába tudtad sodorni magad.Mintha nem tudná a jobb heréd hogy mit csinál a bal,és fordítva.Olyan nővel ne legyél együtt akit nem szeretsz,még könyörületből vagy szánalomból se.Küldd el,majd túléli,ahogy te is.Ez a jelen.

Ami a múltat illeti,tegyél egy utolsó kísérletet,amennyiben látsz esélyt arra hogy az exed meggyőzhető arról hogy mégiscsak te vagy superman.Ha veszett fejsze nyele,akkor rúgd be magad mögött az ajtót,mert ez a feltétele annak hogy kinyíljon előtted egy másik.

2010. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!