Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsek el egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el egy pasit a lehető leggyorsabban? HELP!

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni? Azt is leírhatnád.
2011. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a pszichiátrián tudnak segíteni.
2011. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 necrovomitpussy ***** válasza:
35%
elektrosokk. esetleg lobotómia. legrosszabb esetben ipari mennyiségű lizergsav-dietilamid.
2011. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Talán, ha találsz másikat, bár nálam ez most nem vált be.
2011. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 napietus ***** válasza:

ó, az nagyon könnyű! van életed, éljed :) ebből a rövid kérdésből semmit nem tudok Rólad, de biztos van, ami érdekel, amit szívesen csinálsz. azzal foglalkozz :). meg a melóval/tanulással. holtfáradtan nem lehet búskomorkodni :P


elfelejteni meg nem kell, mert akkor egyrészt a jót is elfelejtenéd, másrészt nem tanulnál az esetből. csak nem kell rá gondolni.

2011. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

necrovomitpussy:

Ne bonyolítsuk, fejbeverjük egy bunkóval, oszt' kész (:

2011. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megismerkedtem egy aranyos pasival,aki nagyon megtetszett nekem.Többet akartam tőle,de ő azt mondta,hogy most egy kis egyedüllétre van szüksége,hogy kiheverje az előző kapcsolatát.Most szakított egy hisztis csajjal.Folyamatosan rá gondolok,nem tudom elfelejteni és a fáj a visszautasítás. :( Kell nekem ez a pasi,de tudom,hogy nem lehet az enyém.El kell,hogy felejtsem,de hogyan????????
2011. máj. 24. 06:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon korrekt a fiú, hogy ezt elmondta neked. Minden esetre hagyd békén, a lelki szemetesládája semmiképp se légy, mert akkor tuti ugrik a szerelem. Éld az életed, adj neki időt, de ne várj rá. Ha "felépűl" és eszébe jutsz, legalább tiszta lappal kezdtek. Hagyd most őt, te is csak szenvednél. Mosolyogj, ragyogj, gyönyörű az élet :-)
2011. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!