Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mellett egy senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mellett egy senkinek érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem is értem mit lát bennem, mivel én csak egy szakis vagyok, ő pedig gimis. Már sokszor elmondta, hogy ne szégyelljem ezt, mert nincs benne semmi szégyellnivaló, de én egyszerűen nem tudok ezzel megbarátkozni, tőlem milliószor különb pasit is találhatna magának. Én szégyellem, hogy szakis vagyok és ahogy csak tudom titkolom is, őt pedig egyszerűen nem érdekli. Az is nagyon gáz, hogy mire ő egyetemista vagy főiskolás lesz én még akkor csak az érettségiért fogok tanulni, pedig 3 évvel fiatalabb is tőlem.
2011. máj. 23. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A páromnak sincs még csak érettségije sem, de szorgalmas, és dolgos ember! És ez többet ér minden papírnál.
2011. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Problémát egyedül neked okoz a a szereplők közül ez az egész. Minden attól függ felül tudsz-e kerekedni.
2011. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezzel ne törődj, Téged választott és csak ez számít! Én diplomás vagyok, de egyáltalán nem ragaszkodom, hogy szintén felsőfokú végzettségű párom legyen. A boldogság nem ezen múlik.
2011. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem a suli "nagysága" határozza meg azt, hogy egy ember tényleg ember-e vagy egy idétlen valaki.

Szakisok között is vannak szerethetők, hidd el, és b@lfasz egyetemistákból is Dunát lehet rekeszteni. Tapasztalat.

Szal használd ki a lehetősége, és szeresd a párod.

Mellesleg lehet sokkal több IQ-d van mint bárkinek is...

2011. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne a másiknak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. Ha zavar, hogy szakis vagy, akkor mozdulj meg. Olyat csinálj, amit szeretsz. A lényeg hogy elégedett légy és kiegyensúlyozott. Ha nem vagy elégedett magaddal, tégy ellene. Ő ezt nagyon fogja tisztelni benned. De csak ha magadért teszed, és nem őérte. Nyugodtan mond el neki ha ez bánt téged, de tégy valamit. A nők az olyan férfiakat becsülik, akik felvállalják a gyengeségüket, és tesznek ellene. Hajrá!
2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen sznob. Szakmunkásokból egyébként is hiány van.
2011. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!