Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mellett egy senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mellett egy senkinek érzem magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem is értem mit lát bennem, mivel én csak egy szakis vagyok, ő pedig gimis. Már sokszor elmondta, hogy ne szégyelljem ezt, mert nincs benne semmi szégyellnivaló, de én egyszerűen nem tudok ezzel megbarátkozni, tőlem milliószor különb pasit is találhatna magának. Én szégyellem, hogy szakis vagyok és ahogy csak tudom titkolom is, őt pedig egyszerűen nem érdekli. Az is nagyon gáz, hogy mire ő egyetemista vagy főiskolás lesz én még akkor csak az érettségiért fogok tanulni, pedig 3 évvel fiatalabb is tőlem.
2011. máj. 23. 14:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már több önbizalmad. Ha így maradsz, nagyon kellemetlen lesz az életed.
2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha senkinek érzed magad mellette, dobni fog téged. Vigyázz ezzel!
2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged választott,nincs mit paráznod! :) Ezekszerint tényleg szeret és nemérdekli,hogy hova jársz.Hidd el neki,nem mondjuk csak ugy ezeket a dolgokat.Nem minden a suli..és ezt tapasztalatból mondom! :) Szóval nyugi te srác!:D
2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ne törődj ezzel. Az én feleségem közgazdász szakember, én pedig egy egyszerü melós vagyok. Jól megvagyunk már 9 éve.

Szerelemen nem számít az iskolai végzettséged, csak az, hogy mennyire vagy jó ember.

Ha pedig szeretitek egymást nehogy már közétek álljon egy ilyen szarság...

2011. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Smartguy86 ***** válasza:
Az nem szégyen, ha szakközepes vagy, vagy szakmunkásképzős. Az már inkább, ha annyit képes vagy bukdácsolni, hogy a 3 évvel fiatalabb barátnőd előbb menjen egyetemre.
2011. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez egyáltalán nem probléma. Nálunk is ugyanez a helyzet.:) De mivel szívből szeretem, és ő is engem, meg sem fordul egyikünk fejében sem, hogy ez gond lenne. Szégyellni pedig tényleg nem kell. Csak az számít, hogy te mit szeretnél elérni az életben. És te választod meg, hogy milyen iskolába jársz, illetve mit szeretnél tanulni. Remélem érted, mit szeretnék mondani.:) Lehet, hogy kicsit össze-vissza fogalmaztam. De nem kell szégyellned emiatt magadat. ha szeret, akkor nem a végzettséged miatt szeret...:)
2011. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Első 14:46-os: Erről beszéltem, tehát akkor mégis csak szégyen. :)
2011. máj. 23. 14:51
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ez a helyzet téged most ennyire zavar, akkor később sem lesz másként. Kivéve, ha Te is hasonló ambíciókkal nem rendelkezel. Akkor majd egyszer utol fogod érni iskolázottságban.

És mi lesz, ha utol éred? Akkor jön a munkahely, a fizetés dolga. Mi lesz, ha jobb állása, esetleg több fizetése lesz? Akkor megint kezded az aggodalmaskodást?

Ha nem tudod elfogadni a véleményét, hogy úgy kellesz és úgy vagy jó neki amilyen vagy, akkor nincs keresni valód mellette (hosszú távon).

Jó példa: egy ismerősöm két diplomával rendelkezett, amikor a férje tavaly leérettségizett, és remekül élnek együtt.

Kevésbé jó példa: a férjem nem tudta túltenni magát rajta, hogy lediplomáztam, holott nem emelt kifogást, az ellen, hogy felvételiztem. Megnyomorította az életem, olyan szinten, hogy a helyzet kritikussá vált.

Melyik jövőt szánod magatoknak?

Uralkodó típus vagy? A belső beállítottságod soha sem fogod tudni megváltoztatni.

2011. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nőverem kitűnő tanuló most érettségizik a barátja még egy évig gimiben marad és közel sem olyan eminens mégis szeretik egymást és a fiú irányítja a kapcsolatot. Egyik ismerősöm egy nagyon jó gimibe tanít rajzot tehát egy jó diplomája van a férjének pedig szakmája van, akkor ismerkedtek meg mikor a nő a főiskolát végezte és a pasi irányít ott is mindenben és a nő pedig szereti és felnéz rá. Szerintem attól függ a helyzeted hogy hogy vagy képes kezelni szerintem nagy dolog hogy egy ilyen csaj téged választott biztosan nem véletlenül.
2011. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ne szégyeld ez miatt magadat:) mondta hogy nem érdekli, tese foglalkozz vele
2011. máj. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!